Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Foppapedretti Myo Tronic je první kočárek na světě s elektrickým pohonem a zároveň prvním kočárkem značky Foppapedretti. Po tom, jak v roce 2011 vyšel, získal i ocenění Reddot Design Award. Originální je nejen funkčně, ale i konstrukčně - konstrukce s oválnou rukojetí umístěnou na dlouhé tyči může vzdáleně připomínat design Stokke Xplory, sedadlo se svou funkcionalitou zase podobá tomu, jaké má kočárek Quinny Moodd.

Elektrický motor je ovládán točením ovládání rychlosti umístěného na specificky tvarované rukojeti - systémem podobným, jako například na motorce. Pro vyšší bezpečnost je start motoru zajištěn dvěma tlačítky, která musíš zároveň držet. Kočárek je navíc vybaven popruhem na zápěstí. Myo Tronic slibuje na jedno tříhodinové nabití až tři dny jízdy bez námahy resp. 4 hodiny jízdy na plný výkon. Kočárek můžeš samozřejmě tisknout i bez elektrického pohonu; v nabídce je i nemotorizovaná verze Myo.

Výrazná sportovní část lze v protisměrném nastavení polohovat ve třech polohách až do lehu. Ve směru do světa nabízí polohy jen dvě. Obrovskou výhodou je jeho otáčení bez nutnosti ho odejmout ze základny - po uvolnění pojistek ho dokážeš jednoduše otočit o 180 stupňů. V případě potřeby je možné nechat sedák polootočený například za stolem v restauraci. Menší děti ocení vynikající polstrování a dodávanou vložku, kterou můžeš později odejmout. Proti nástrahám počasí ochrání děťátko masivní stříška prodloužitelná otevřením zipu a u starších verzí i kšiltem, proudění vzduchu zase zaručuje větrací síťka ve stříšce i odvětrávaná zádová opěrka.

Myo Tronic je obvykle dostupný ve sportovní verzi se samostatně dokoupitelnou autovaničkou případně autosedačkou vlastní značky. Obě se dají nasadit na konstrukci bez potřeby jakýchkoliv adaptérů. Ve výbavě kočárku najdeš pláštěnku a fusakonánožník, další příslušenství je dostupné samostatně.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
16
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105,5 × 58,5 × 105
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
80,5 × 58,5 × 37,5
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.