Je možné předělat sportovní kočárek Joie Litetrax na hluboký?

Zodpovězené
21. pro 2022

Ahoj,

mám sportovní kočárek Joie Litetrax a potřebuji z něj udělat hluboký kočárek. Vím, že by na něj měla pasovat hluboká korba, kterou lze samostatně dokoupit.

Jak ji tam připevním?

Vždyť on se skládá celý i se sportovním sezením.

Děkuji

Ahoj,

ano, u kočárků Joie Litetrax 4, Joie Litetrax 4 Air a Joie Litetrax 4 DLX je možné rozšíření o hlubokou korbu či autosedačku (vajíčko).

Můžeš zakoupit například hlubokou korbu Joie Ramble XL, která patří k těm prostornějším. Její rozměry jsou 87×42×58,5 cm. Má úchop pro přenos, vyjímatelnou matraci a její látka je voděodolná a se zabudovanou ochranou UPF 50+.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka