Který sportovní kočárek má otočné sedadlo a madlo vhodné pro 180 cm vysoké rodiče?

Zodpovězené
2. led 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který splňuje následující požadavky:

  • otočné sedadlo,
  • prostorné sedadlo i před větší dítě (dítě má 85 cm),
  • s vyšší nosností (ne do 15 kg), kde se vejde i se zimním fusakem,
  • madlo vhodné pro rodiče vysokých 180 cm,
  • velký a dostupný košík vespod (ideál sedátko alespoň 50 cm od země),
  • da se jednoduše složit,
  • je skladný,
  • hmotnost max. 11 kg,
  • ať je vhodný i na opravdu rozbité cesty.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

funkcí otočností sis velmi zúžila výběr kočárků.

Ze sportovních kočárků, které jsou určeny pro vysoké rodiče, Ti budou vyhovovat tyto modely: Maxi-Cosi Plaza+, Moon ReSea Sport, Easywalker Harvey3 nebo Zopa Move Cross.

Všechny modely mají výšku rodičovské rukojeti vhodnou pro 180 cm rodičů. Zároveň mají 22kg nosnost sportovních sedadel a 50cm výšku zádové opěrky. Splňují i ​​funkci jednoduchého složení do celkem kompaktních rozměrů a hmotnostní kritériu váhy do 11 kg.

Pokud bys funkci otočnosti oželela, pak si prohlédni model Easywalker Jackey XL, který byl výrobcem vyvinut pro vysoké rodiče. Má 22kg nosnost sedáku, více než 50cm výšku zádové opěrky, velká kola s dvojitým odpružením. Výjimečný je funkcí samoskládání, a to do kompaktních rozměrů příručního zavazadla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka