Který kočárek je vhodný do terénu i na vesnické cesty a má sportovní část v obou směrech jízdy?

Zodpovězené
26. zář 2023

Ahoj,

hledám kočárek, který bude splňovat následující požadavky:

  • vhodný pro vysoké rodiče,
  • sportovní část v obou směrech jízdy,
  • prodloužená stříška,
  • snadno skladný do auta,
  • vhodný i do terénu a vesnické cesty.

Můžeš nám pomoci?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobné otázky podrobně odpověděla, takže Ti je sem připínám pro inspiraci:

Popisuji v ní cenově dostupnější, ale i dražší kočárky Easywalker Harvey5 Air, Easywalker Jimmey, Nuna Mixx Next, Gesslein FX4 Life a Zopa Move Cross 2 atd.

Zároveň v ní najdeš kočárky s různým typem sedáku – korýtkové versus rovný leh.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka