Který sportovní kočárek zvládne i vesnické cesty?

Zodpovězené
4. črc 2023

Ahoj,

hledáme sportovní kočárek vhodný od 7 měsíců, který zvládne vesnické cesty a bude sloužit jen rok. Musí být otočný v obou směrech, dostatečně prostorný (dcera je baculatá). Plus nánožník.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

ve Tvém případě bych se dívala po cenově dostupných, nových nebo bazarových kočárcích. A to hlavně proto, že kočárek plánuješ používat jen rok.

Jedním z takových otočných kočárků je prostorný model Zopa Move. Díky gumovým kolům je vhodný i na nerovnější povrch vesnice. Případně zvaž i jeho, o něco terénnějšího a prostornějšího, bratra Zopa Move Cross. Díky 55 cm vysoké zádové opěrce je jeho sportovní sezení vhodné i pro větší děti.

Lonex Sport je robustní kočárek, který díky svým velkým gelovým kolům projde i náročnější povrchy ve městě a také na vesnici. Je to kočárek určený pro nenáročné rodiče, kteří ocení dostupnou cenu, pěkný design a zároveň neřeší váhu či skladnost.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka