Který sportovní kočárek má otočnou sedačku, jde do úplného lehu a sedu?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

potřebuji koupit sportovní kočárek pro 8měsíčního synka.

Mé požadavky:

  • otočná sedačka na obě strany,
  • úplný leh,
  • úplný sed,
  • polohování nožiček, žádné korýtkové sezení,
  • stříška XXL,
  • dokonalé odvětrávání,
  • pohodlný.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla důležitá kritéria pro výběr správného kočárku. Tedy terén, ve kterém se plánuješ s kočárkem pohybovat. Plus důležitá je Tvá výška. Nyní Ti neumím zcela přesně odpovědět, protože Tebou uvedené parametry splňuje velký počet kočárků, které jsou momentálně na trhu k dispozici.

Jedním z nich je například Bugaboo Bee 6.

Přečti si některé z mých nedávných odpovědí, možná v nich najdeš inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka