Který sportovní kočárek nemá padající stříšku a bude dobrou náhradou za Mutsy Nio?

Zodpovězené
6. kvě 2022

Ahoj,

máme kočárek Mutsy Nio, se kterým jsem maximálně spokojená. Tedy až na padající stříšku na sportovní části, ale s tím dokážu žít. Problém je však v tom, že poměrně často cestujeme a zabírá v kufru auta spoustu místa.

Děti máme dvě s menším věkovým rozdílem, takže všude vozíme i skejt. Proto bychom se chtěli poohlédnout po sportovním kočárku. Syn má 13 měsíců, je spíše z těch větších dětí.

Požadavky na kočárek:

  • velmi skladný,
  • lehký,
  • budu ho umět ovládat jednou rukou,
  • konstrukce musí zvládnout i připnutí skejtu,
  • musí zvládnout i nějaký terén - rozbité chodníky,
  • kolečka nebudou hrkat.

Já jsem nižší (158 cm) a manžel má cca 180 cm – převážně však vozím já. Hledám něco jako mutsy Nio, který jsem vůbec nešetřila. Nepřetržitě vozí děti už skoro 3 roky a zatím zvládl všechno.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

mezi prostornější, lehké a skladné kočárky, patří například Babystyle Oyster Zero nebo jeho novější model Babystyle Oyster Zero Gravity, který prošel řadou vylepšení a nejlepší z nich je vychytávka ve formě automatického skládání. Hmotnost se o trochu zvýšila (8,5 kg), ale stále patří mezi lehké kočárky.

Dále doporučuji i Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade s nafukovacími koly.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie