Miminko ve Valco Snap 4 - jak ho elegantně vozit, a jaká je vhodná (bazarová) trojkolka k Junama Impulse?

Zodpovězené
4. led 2021

Dobrý den,

aktuálně řeším dilema a věřím, že mi dobře poradíte 🙂. Čekáme druhé dítě a doma už mám Junamu Impulse a Valco Snap 4 Trend. Junamu využívám pouze u nás na vesnici, protože byla hrozně těžká a nepraktická na převážení. Valco mám stále v autě a využívám ve městě.
A právě řeším, jak a jestli vůbec jde nějak elegantně vozit miminko ve Valcu, a k Junamě bych ráda koupila ještě nějakou trojkolku, asi spíš z druhé ruky, protože když jsme jeli na hory, tak se to moc nedalo, zdálo se mi, že se mi přední menší kolečka zadrhávají a jízda nebyla optimální.

Ahoj!

Valco Snap bych já asi ve sportovní verzi úplně od miminka nepoužívala - a jestli ano, buď s korbičkou, a nebo pak s nějakou vymezovací vložkou plus dobrým fusakem. No to trochu zmenší tu jeho výhodu skladného kočárku. Koukni na Emitex vložku (https://www.emitex-shop.cz/fixacni-a-zmensovaci...), ta hodně zmenší ten prostor, ale i tak to nebude úplně optimální. Vložná taška od Valco je taky možností místo korby (něco jako https://www.babyplace.cz/taska-pro-kojence-emit...)

Valco Baby Snap 4

K trojkolce k Tvé Junamě, za mě absolutně buď TFK , Baby Jogger , Mountain Buggy nebo něco jako Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 3 Plus

či Joie Crosster (ale asi jen z bazaru).

Joie Crosster

Já osobně bych šla asi do Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite

nebo TFK Joggster Trail.

TFK Joggster Trail

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.