Jakou vložku/hnízdo do Valco Baby Snap Ultra Trend pro srpnového novorozence?

Zodpovězené
18. dub 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně vložky do kočárku.

Jakou vložku/hnízdo vybrat do Valco Baby Snap Ultra Trend pro srpnového novorozence?

Chtěla bych jen sportovní kočárek Valco Baby Snap Ultra Trend.

Děkuji

Ahoj,

doporučila bych zvážit použití hluboké korby nebo vložné tašky s pevným dnem. Miminko v ní bude mít mnohem větší pohodlí a bude to zdravější i pro jeho záda 🙂.

Co se týče novorozeneckých vložek, tak doporučuji například Babymoov CosyMorpho nebo Bo-Jungle 3v1 B-Snooze, obě mají univerzální použití a jsou cenově dostupné.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie