Na který kočárek lze upevnit vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

mám vajíčko Cybex Aton 5.

Na jaké typy kočárků pasují adaptéry, kterými lze toto vajíčko upevnit na konstrukci?

Na který konkrétní kočárek dané vajíčko pasuje?

Děkuji

Ahoj,

vajíčko Cybex Aton 5 jde uchytit pomocí příslušných adaptérů skoro na jakýkoliv kočárek - každá značka kočárků má své vlastní adaptéry. Není v mých silách tu všechny vypsat, když ani nevím, jaký typ kočárku hledáš 🙂.

Budu ráda, když mi sepíšeš všechny své požadavky na kočárek - například, kam s ním budeš jezdit, pro jak staré dítě je či jakou máš představu o ceně. Zkrátka, cokoliv Tě napadne, čím více informací, tím lépe.

Věřím, že společně najdeme ten nej kočárek. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie