Nenáročná budoucí maminka a kombinovaný kočárek MamaKiddies Luxury. Máte zkušenosti?

Zodpovězené
6. črc 2020

Ahojky,

jsem nenáročná budoucí mamina a líbí se mi kombinovaný kočárek Mama Kiddies Luxury 3 v 1.

Nemáte s ním zkušenosti?

Děkuji

Ahoj!

Asi tě nepotěším, ale za mě je značka MamaKiddies značkou, které bych se vyhnula. Málo kvalitní, z Polska a Číny dovážené kočárky prodávány jen jedním prodejcem, slabé materiály, levné textilie - maminky, co znám, si na ně jen stěžují. Po čase se totiž buď rozhrkaly, jezdily hlučně a nepohodlně, nebo se něco pokazilo... Rozumím nenáročné mamince i omezenému rozpočtu, ale podle mě by si něco, co budeš používat vlastně každodenně, měla vybrat - klidně levné - ale aspoň jakž takž kvalitní a pohodlné. Nejvíce se mi u této značky nelíbí to, jak stále tvrdí, že na (každý) jejich kočárek je velká, časem limitovaná akce, a přitom tyto kočárky jsou v takové "akci" stále, levné jsou vždy. Přijde mi to jako zavádějící.

MamaKiddies Luxury

MamaKiddies Luxury, i když se tváří luxusně, je další takový levně provedený kombinovaný kočárek, a taktéž možná je i funkčně vymyšlený relativně ok, ale já bych se ho stranila, kvalita podle mě nestojí za to. A co se jejich autosedačky týká, pro netestování a šetření, kde se dá, bych se jí jednoznačně vyvarovala - to ohrožení děťátka v případě nehody za to za mě nestojí také.

V této ceně koukni raději na něco jako Diono Quantum, což jak 2v1 typ bude pro nenáročnou maminku praktičtější volbou.

Diono Quantum

Dostupné jsou také modely jako Espiro Only,

Espiro Only 2020

Baby Design Smooth,

Baby Design Smooth

o trošku málo více dáš za Joie Versatrax... já bych vybírala takhle.

Joie Versatrax

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.