Poradíš levnější sportovní kočárek, který má vlastnosti jako Cybex Balios S Lux?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s podobnými vlastnostmi jako je Cybex Balios S Lux. Musí být však z levnější kategorie. Kola by byla ideál s výplní, odpružení, úplný nebo skoro úplný leh, prodloužená stříška, velký nákupní košík, otvor na stříšce, otočné sezení, větší ložná plocha. Dcera má 83 cm a 15 měsíců. Kočárek musí zvládnout také vesnický a nerovný terén. Měl by mít madlo a potahy, které se budou sundat a vyprat. Určitě nechci korýtkové sezení.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

výbornou alternativou je sportovní model Venicci Empire, který však lze zakoupit pouze na západním trhu.

Podobným dostupným kočárkem je Cavoe Axo Shine, který vyniká přepracováním jednotlivých detailů. Je určen pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovnějších cestách vesnice. Nižší váha a snadná manipulace umožňují ovládání jednou rukou. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Prostorné sportovní sezení a hluboká korba patří na trhu k těm prostornějším, vydrží tak od začátku až do konce kočárkování.

Cenově dostupnou alternativou je i model Lonex Sport. Je to na pohled sice robustnější sportovní kočárek, ale díky svým velkým gelově plněným kolům projde i náročnější povrchy ve městě i na vesnici. Je určen spíše pro nenáročné rodiče, kteří ocení dostupnou cenu a pěkný design.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka