Potřebuji adaptéry, abych mohla dát na kočárek Babystyle Egg 2 autosedačku Britax?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

mám kočárek Babystyle Egg 2.

Potřebuji adaptéry, abych umístila na tento kočárek autosedačku Britax?

Děkuji

Ahoj,

adaptéry pro připojení vlastní či jiné známé autosedaček jsou na trhu dostupné, většinou však bývají přímou součástí základní výbavy kočárku.

Nicméně, autosedačky – tzv. vajíčka od značky Britax ke kočárku Babystyle Egg 2 nelze připojit. Model kočárku není kompatibilní s autosedačkami značky Britax.

Adaptéry jsou kompatibilní s autosedačkami známých značek jako jsou: Egg, Oyster, Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe a Recaro.

Konkrétní modely, které jsou kompatibilní s Egg 2 jsou:

  • Egg shell i-Size
  • Cybex Aton Q
  • Cybex Cloud Q
  • Cybex Cloud Z
  • Maxi-Cosi CabrioFix
  • Maxi-Cosi Pebble, Plus a Pro
  • Maxi-Cosi Marble
  • Maxi-Cosi Coral
  • Maxi-Cosi Tinca
  • Recaro Previa
  • BeSafe Izi go
  • BeSafe Izi go Modular

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka