Stylový sporťák nebo golfky do města, skladný, ale i pohodlný

Zodpovězené
7. srp 2019

Dobrý den,

dost v tom tápu.

Bydlím na Vinohradech a mám Stokke kočárek. Ale už teď vím, že budu, jakmile bude dcera sedět, prodávat kombinaci a kupovat něco menšího.

Poradíte mi něco dobře skladného, stylového do města a zároveň pohodlného, aby se tam dítě i vyspalo? 😉

Díky

Ahoj!

První, co mi přišel na mysl, je jiný Stokkáč - a to Stokke Beat. Novinka, bude dostupný cca od září, a tedy skladný, šikovný, a zároveň otočný a prostorný. Super kombo.

Stokke Beat

Kromě něj bych zvážila i Joolz Hub - tedy, pokud hledáš něco otočného.

Joolz Hub

Z neotočných by to mohl být Mutsy Nexo nebo Greentom Upp.

Mutsy Nexo

Greentom Upp Classic 2017

Pokud opravdu malý - ultra skladný, já bych se ještě poohlédla po GB Qbit+ All-City.

GB Qbit+ All-City

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.