Vyplatí se mi koupit kočárek pouze s hlubokou korbou a skejtem?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

termín porodu mám koncem března, resp. začátkem dubna 2024. Přemýšlím nad tím, že koupím kočárek - pouze hlubokou korbu se skejtem pro staršího. Výtah nemáme, takže budu nosit kočárek po schodech do sklepa. Mně se to zdá praktické, že nebudu mít ve sklepě další části kočárku. Kdybych měla například 3kombinaci, tak během používání sportovní části bychom celou dobu ve sklepě měli i hlubokou korbu i vajíčko navíc, které bychom samostatně neprodali.

Má tedy pro mě význam koupit jen hlubokou část?

Bude jakýkoliv skejt pasovat na jakýkoliv hluboký kočárek?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem v poradně doporučovala kočárky se sedadlem typu 2v1, které lze jednoduše změnit na praktickou a pohodlnou hlubokou korbu. K modelům, které v odpovědi zmiňuji je možné připojit skejt pro staršího sourozence (dívej se na univerzální).

Myslím si, že takový typ kočárku by byl skvělým řešením i pro Tebe. A abych se neopakovala, tak Ti sem danou otázku připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka