Jaký skejt pasuje ke kočárku Gesslein F4 Air+?

Zodpovězené
3. srp 2022

Ahoj,

mám kočárek Gesslein F4 Air+.

Jaký skejt pasuje k mému kočárku?

Děkuji

Ahoj,

většinou doporučuji skejt Zopa Segboard a Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Takto si může dítě odpočinout i vsedě.

Případně Uptown Rider sourozenecké sedátko se šikovným bočním upevňovacím systémem pro větší prostor na nohy při tlačení kočárku. Mám ho odzkoušeno a jezdí se s ní super.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka