Bolest prsou. Čím to je?

Zodpovězené
5. lis 2019

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mám 15měsíční dceru a problém s kojením. Obě prsa mám strašně bolavé, nemůžu malou ani nosit, kojení fakt bolí. Nemám trhliny, nic viditelného. Na jednom mám půl bradavky červený flek (omlouvám se za detaily), je také teplejší. Nahmatala jsem i tvrdá místa právě na bradavce. Ale blbé je, že zánět to asi nebude, protože mě ta prsa bolí obě, kojím přes den i v noci často a odstavit nemám šanci😢..a prsa bolí nejvíce zespodu a po přisátí mi střílí bolest az do podpaží.

Děkuji.

Dobrý den,

mohlo by jít o bakteriální infekci, nicméně každopádně se obraťte na gynekologa, protože samoléčbu bych v tomto případě nedoporučila.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová