Autosedačka pro 4leté hubené dítě. Klippan Wego, Römer Evolva 123 nebo jiná?

Zodpovězené
15. črc 2021

Dobrý den,

budeme vybírat novou autosedačku pro 4 letou dcerku (101 cm), cca 14 kg.

Zaujala mě autosedačka Klippan Wego. Nebude jí ještě velká nejen vzhledem k váze, ale i výšce? Nikde jsem nenašla informaci, od kolika cm je vhodná.

Ještě mě zaujal Römer Evolva 123, nebo doporučíte jinou? Ráda bych, aby jí už vydržela co nejdéle.

Děkuji

Dobrý den,

sedačka Klippan Wego patří do kategorie sedaček 15-36kg, tudíž je pro dítě se 14 kg zatím nevhodná.

Römer Evolva 123 je sedačka kategorie 9-36kg, ale poměrně široká. Pokud máte hubené dítě, tak by pro něj mohla být sedačka příliš prostorná.

Pokud chcete sedačku co dlouho vydrží a je zároveň bezpečná, tak doporučujeme mrknout na sedačku Klippan Triofix Recline Hercules.

Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort a Klippan Triofix Maxi spadají do kategorie 9-36kg a umožňují Vám vozit dítě v protisměru do 18 kg.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz