Těhotenství 6+3. Mám být klidná a věřit, že prášky zabírají?

Zodpovězené
30. říj 2022

Dobrý den,

mám za sebou již 2 potraty. Den před kontrolou potvrzení těhotenství jsem začala krvácet, tak jsem jela na pohotovost, kde mi potvrdili těhotenství a nasadili prášky na udržení. Druhý den ráno jsem šla ke svému lékaři a tam mi bylo řečeno, že vše vypadá v normálu a už jsem jen špinila. Prášky mám brát dále a při krvácení jet na pohotovost. Je to 3 dny od kontroly a zase krvácím, ale chvílemi, krvavé hleny. K doktorovi mě objednali až za 2 týdny na kontrolu a na pohotovosti mě zase obracejí na doktora.

Mám být klidná a věřit, že prášky zabírají?

Po 2 potratech a hrozícím třetím jsem doufala, že se mnou budou jednat jinak a více kontrolovat.

Děkuji

Dobrý den,

bohužel Vám nemohu s jistotou odpovědět, že vše u Vás bude v pořádku. Většinou léky podávané k udržení těhotenství mají velkou účinnost.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová