Poděkování plus doplnění - kamarádka v nouzi

Zodpovězené
13. kvě 2022

Dobrý den,

děkuji za odpověď viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Bohužel sezdáni nejsou. Kamarádka je na Úřadu práce, od kterého dostala příspěvek na bydlení, nic víc. Žije z rezervy, ale neví, na jak dlouho jí to vyjde. Má strach, že nevyjde vůbec. Přítel se nijak nezajímá, zkrátka ztratil úplný zájem. Stále trvá na tom, že nebude v rodném listě.

Děkuji

Dobrý den,

děkujeme za upřesnění informací.

Pokud otec dítěte trvá na tom, že v rodném listě nechce být uveden, je zde možnost jít soudní cestou (tak jak jsme popsali v naší minulé odpovědi).

Chápeme, že finanční možnosti vaši kamarádky jsou omezené a chápeme i její obavy z budoucnosti.

Je možné využít nabídky nestátních organizací nebo nadačních fondů.Nejjednodušší by bylo, kdyby vaše kamarádka kontaktovala přímo naši Poradnu (https://napocatku.cz/poradna/). Můžeme společně hledat možnosti, co dál.

S přáním všeho dobrého

Tým Poradny Na počátku

Na počátku, o.p.s.
www.napocatku.cz
tel.: 774 440 821
e-mail: poradna@napocatku.cz