Dlouhé cykly (i 60 dní) po vysazení antikoncepce. Je možné otěhotnět?

Zodpovězené
13. dub 2021

Dobrý den,

je možné otěhotnět i při dlouhých nepravidelných cyklech (i 60 dní)? Bohužel po vysazení antikoncepce mám tyto cykly zcela nepravidelně a různě dlouhé - již 3 roky. Poslední 4 měsícec beru Inofolic a Gynex na radu gynekoložky, vyšetření moje i manžela jsou v pořádku. Vlastně se moc neví, proč takové cykly mám.

Děkuji za odpověď 🙂.

Dobrý den,

protože velmi pravděpodobně neovulujete a šance otěhotnět je nízká - určitě by Vám to měl Váš gynekolog vysvětlit.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz