Neúspěšné 3 x IVF a min. stimulace. Co byste nám dále doporučil?

Zodpovězené
30. kvě 2022

Dobrý den,

je nám s partnerem 34. Máme za sebou neúspěšné (dohromady 6 embryí) ivf a teď naposledy min. stimulaci s vyšetřeným emryem PTG + každé 3 dny Agolutin a týden před a týden po intralipidy + Estrofem 3x denně a progesteron 2-0-2 + Medrol 2x 4 g denně + léky na ředění krve. U mě zjištěny zvýšené látky na zóna pellucida.

Co byste nám dále doporučil?

Při naší žádosti o vyšetření průchodnosti vejcovodů prý zbytečné ale spontánní početí není vyloučeno .
Dle spermiogramu by spontánní početí taky prý šlo.

Předem děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

myslím, že už jsem na Váš dotaz odpovídal, nevidím Vaši diagnózu - tedy důvod pro léčbu IVF, nevidím důvod pro intralipidy a PGT. Takže moc poradit nemůžu.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz