Špatně reaguji na stimulaci, AMH 0,9. Myslíte, že mám šanci otěhotnět metodou IVF s vlastními vajíčky?

Zodpovězené
19. říj 2022

Dobrý den,

mám AMH 0,9 a špatně reaguji na stimulaci. Při 300 jednotkách Meriofertu denně během mého 2.IVF se mi vytvořily jen dva folikuly k odběru, z toho jen jeden k ET, a už to byl úspěch. V prvním IVF se vytvořily též dva, ale ani jeden vhodný k ET - nebyly zralé.

Myslíte, že mám šanci otěhotnět metodou IVF s vlastními vajíčky?

Nemám vejcovody a pravý vaječník nelze ultrazvukem najít. 🤷‍♀️

V centru, kam chodíme, nám naznačili, že máme raději uvažovat o darovaném vajíčku. Do toho se nám, ale hlavně z finančních důvodů, moc nechce...

Jaký na to máte názor Vy, pane doktore?

Pokud myslíte, že máme ještě šanci s mými vajíčky, bylo by možné se objednat na Vaši kliniku přímo k Vám?

Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,

potřeboval bych vědět Váš věk, ale pokud máte vajíčka vlastní, nevidím jednoznačný důvod pro darovaná.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz