Horní řezáky u 4letého ditěte. Můžou podle Vás ještě vydržet?

Zodpovězené
12. říj 2020

Dobrý den,

prosím pěkně, před 2 měsíci řekla naše zubní, že jsou řezáky na vytrhnutí. Pak jsem je hodně drbala a zbělaly, zezadu už nejsou tak černé, jak byly. A teď podle rady kamarádky používám Elmex gel. Další lékař nám teď řekl, že jsou na vytrhnutí. Chci to vytrhnutí odložit na nejméně půl roku.

Můžou podle Vás ještě vydržet?

Děkuji

Dobrý den,

nepíšete, jak staré je dítě a podle jedné fotky opravdu nemohu vynášet soudy. Zkuste se domluvit s Vaší lékařkou o možnostech, ale základem by měla být asi důvěra mezi lékařem a pacientem.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová