Hodnota HCG v 5tt

marketka5
3. říj 2019

Ahoj ženy, vím že je tu plno diskuzí, ale spíš asi potřebuju uklidnit.
Volala jsem si na krev HCG dělali mi to v úterý plus i ultrazvuk kde byl vidět jen kousek černého stínu takže zatím nic moc a výsledek je 273 je to prý málo, mám přijít na kontrolu příští pátek, protože má Dr. dovolenou, ale je to strašně za dlouho.
Dnes bych měla být 4+6tt, myslíte že HCG odpovídá? děkuji za odpovědi

kiki1912
3. říj 2019

@marketka5 proč nezajdes do nemocnice na odběry na hcg jako samoplatce? Každý den by mělo hcg stoupat dvojnásob aby to bylo prosperující těhotenství. Pokud bude stoupat pomalu tak se může jednat o mimodelozni těhu

jituli84
3. říj 2019

já když měla par dní, zpoždění, hcg jsem měla necelych 1000 a jak píše paní výše, zajdi si na tu krev a budeš vědět jistě

sudylichozrout
3. říj 2019

@kiki1912 hCG se zdvojnasobuje obden.
@marketka5 Z jedne hodnoty nikdo nic nevysleduje. Na ultrazvuko logicky nic videt nemuze byt, je brzy. Pokud chces mit jistotu, nech si odebrat krev jako samoplatce. Delaji to i na vetsich poliklinikach, kde je odberove misto napr. Aeskulab.

barcachejn
3. říj 2019

Podle jednoho vysledku asi bohuzel nic nevykoumas,kazdopadne v 5tt by se mela hodnota HCG pohybovat mezi 18-7 340 takze jako v mezich by jsi mela byt ale pokud ti dr rekne ze se mu to zda malo asi vi o cem mluvi,ja bohuzel nevim jak jsem to mela protoze uz jsem ho mela videt na ultrazvuku i se srdickem. Takze mi ho ani nebrali. Ale u minuleho neprosperujiciho jsem v 6tt potratila a pred potratem jsem mela hodnotu 990 takze tezko rict opravdu,ja bych si nekam zasla jak rikaji holky jako samoplatce abych mela jistotu. Drzim palecky 🙂

hanynka1704
3. říj 2019

Ahojky,no já jsem 5+0,včera mi dělali krevní test a hcg mi.kleslo že 74 na 44,takže asi špatně že?😢 A Dr taky pořádně nic neviděl.

sudylichozrout
3. říj 2019

@hanynka1704 Bohužel ano. Do týdne se rozkrvácíš. Stává se to poměrně často, embryo bylo pravděpodobně poškozené a jeho další vývoj nemožný. Držím palce, ať se co nejdříve znovu zadaří.

hanynka1704
3. říj 2019

Mám strach,abych nemusela na revizi...vůbec nevím,co se z toho vyloupne. Je to jako na potvoru. O víkendu jsem měla dostat MS a učit stimulovat na IVF,a zase nějaká komplikace..během dvou let jsem o to 2x dvakrat přišla...

lalalanka
3. říj 2019

Ono strašně záleží kdy byla ovulace,jak píši holky,zajdi si na hcg jako samoplátce a uvidíš.

hanynka1704
3. říj 2019

Já jezdím skoro každé 3 dny do CAR...oni mi právě dělají ty testy...

barcachejn
3. říj 2019

@hanynka1704 To bohuzel ano :( pri zdravem tehotenstvi HCG nesmi klesnout... Me kleslo taky prave v 5tt v predchozim tehotenstvi a v 6tt jsem potratila samovolne,nebala bych se ale revize protoze to je jeste malinke a myslim si ze mas velkou sanci ze se sama vycistis. Ja se vycistila uplne sama a na UZ pri kontrole jsem byla uplne cista byla to silnejsi ms se srazeninami a nastesti me nic nebolelo. Drzim palecky at se zadari co nejdrive znovu a spravne

hanynka1704
3. říj 2019

No takže se radši smirim s tím nejhorším,a budu se modlit za samovolný. Ten mám také v živé paměti..bylo to peklo,než to nejhorší odešlo...

barcachejn
3. říj 2019

@hanynka1704 to verim ono celkove to neni prijemny proces,me nastesti nic nebolelo jen jsem silneji krvacela,urcite to bude ale brzy zase v poradku vim ze se to snadneji rika nez proziva a vim ze to je sklamani. Po tom jednom potratu se taky zase bojim aby tohle tehotenstvi prosperovalo,naposledy jsem byla na kontrole v 9tt kde to bylo v poradku ale uz zase 3 tydny nic nevim a jsem nervozni,ceka me az 1 screen 14.10... Pokud tohle zazijete at uz jednou nebo vicekrat budete se uz vzdy bat bohuzel😢 drzim vam palecky pri dalsim snazeni.

hanynka1704
3. říj 2019

Přesně...ten strach je hrozný. Držím palečky ať vám miminko krásné prospívá....😍😍

donika
3. říj 2019

@marketka5 Ahojky, jsem na tom podobně.. ne-li hůř. Já byla na ko teď ve středu už ve 4+0 (velky tlak v podbřišku už cca 10dni), a bylo mi jasné že nebude nic vidět. Taky že nebylo.. jen nějaká tekutina v děloze a toť vše. G mi oznámila možnost mimoděložní těhotenství a dělali odběr krve na hCG - to vyšlo 164. Nasadila mi utrogestan, klidový režim a v po KO. To čekání je šílený... Být tebou jdu si zjistit, zda-li hCG roste, jak radi holky.. do pátku je strašně dlouhá doba.
Budu ti držet pěsti.. a dej vědět. 😊✊✊

barcachejn
4. říj 2019

@hanynka1704 Moc dekuji i vam preji hodne stesti 🍀❤

marketka5
autor
4. říj 2019

Ahoj holky, všem děkuji za odpovědi, byla jsem dneska na odběru a hodnota Hcg skoro 800, myslíte že je to ok?

phedr
4. říj 2019

@marketka5 ano, roste a nádobí se. Při hodnotě 1100 a více už bude něco vidět na UTZ.

moly001
4. říj 2019

@marketka5 ano, roste...👏.

donika
12. říj 2019

@marketka5 ahojky, tak jak jsi na tom? 😉 U mne mimoděložní nepotvrzeno, domeček je normálně tam kde ma. 😊🙏✊

marketka5
autor
12. říj 2019

@donika ahoj, špatně bylo to mimoděložní

jituli84
13. říj 2019

@marketka5 Někde jsem četla, že u mimoděložní se i tak hodnota hcg může zvyšovat.. počkejte a uvidíte, nechci strašit

jituli84
13. říj 2019

@marketka5 jejda ted to čtu, to mě moc mrzí ..

donika
13. říj 2019

@marketka5 kruci... Tak to mě moc mrzí. 😓 Přeji ať se dáš brzo do kupy a ať to příště vyjde. 😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru