Holka nebo kluk😁. Co myslíte?

2op
17. kvě 2020

Ahoj holky dneska jsem 14 tt..na prvním screeningu jsem byla tento týden pan doktor řekl, že to vypadá na kluka když jsme se zeptali, chtěla bych se zeptat ještě vás co si myslíte jestli opravdu kluk? nebo to tam spíš nevidíte a myslíte si holčičku.? 😁 vím že fotka je taková dost na nic na určení pohlaví, ale jen pro zajímavost chci vědět co tam vidíte vy?😊 děkuji

kixi
17. kvě 2020

Pohlaví se určuje z pohledu ze spodu/mezi steheními kostmi, tady není vidět nic.

nikynikol25
17. kvě 2020

Fotka se nedá moc zvětšit aby se dalo lépe kouknout ale mám podobnou fotku í je tam vidět pindik je to zakrouškovane

elwe
17. kvě 2020

@kixi to ale neplatí na prvním screeningu, tam se určuje podle pohledu z boku.

kixi
17. kvě 2020

@elwe oki, netusila jsem..ale stejne tam nevidim nic

2op
autor
17. kvě 2020

Děkuji holky já jsem doufala, že tady právě bude třeba někdo v tomhle ostřílený takže mi poradí 😁

hermia
18. kvě 2020

@2op ostřileny ma byt doktor kdyz provadi ultrazvuk a vidi to v pohybu a vylouci ruzne stiny.. tahle je to věštění z koule

krupka3
18. kvě 2020

Ve 14tt se jeste urcuje z boku podle sklonu pohl.hrbolku (tvoje "nebo to tam spis nevidite a myslite holcicku" je nonsense). Na teto fotce pohl.hrbolek videt neni, takze muj odhad je, ze to bude na 50% holka.

hermia
18. kvě 2020

@krupka3 🤣🤣🤣

2op
autor
18. kvě 2020

@krupka3 😂 😂 dobře takže 50 na 50 tak uvidíme na příštím utz 😁

petulkadodo
18. kvě 2020

@2op v tomhle týdnu se to opravdu určuje z boku podle úhlu mezi páteří a pohlavním hrbolkem. Pokud jsou vodorovně, vypadá to na holčičku, pokud ne, tak na chlapečka. Chce to ale zkušené oko. Nám takhle doktor taky řekl na prvním screeningu asi chlapeček. Na druhém screeningu už mezi nožkama naprosto jasný chlapeček. Berte to tak na 80% 😉

fyii
18. kvě 2020

dpd kdyz by to zaplatili predem

2op
autor
18. kvě 2020

@petulkadodo no všichni říkají že pokud už to tam viděl pan doktor tak že spíš kluk, že kdyby to byla holka tak je možnost, že by to mohlo ještě dorůst, ale takhle že už spíš kluk protože to neupadne 🤣

gympl
20. kvě 2020

Prosim odhadne nekdo pohlavi?

2op
autor
20. kvě 2020

@gympl holka si myslím 😍 I když já na tom našem utz třeba chlapečka nevidím I když pan doktor říká, že kluk. 🙈😁

gympl
20. kvě 2020

@2op prosim podle ceho tipujes?ja marne tapu...

2op
autor
20. kvě 2020

@gympl že mezi nožičkami pokud to jsou nožičky😅 není pindik ale jen prostor 😊🙈

gympl
20. kvě 2020

Aha ja na to koukam,hledam hrbolky atd,ale jsem v tom marna🤦‍♀️dekuji moc za tip

2op
autor
20. kvě 2020

@gympl podle mojí fotky nahoře by jsi tipla co? 😁 protože já mám pocit, že mám fotku mnohem horší než ty a nic tam Nevidím 😅

gympl
21. kvě 2020

Ja tam nevidim bohuzel nic😔

2op
autor
21. kvě 2020

@gympl v pondělí jdu na kontrolu doufám že pindik co viděl pan doktor upadl 😁. Pokud ne tak už se začnu srovnávat s tím, že to opravdu bude chlapeček 😃🙈

nazka
21. kvě 2020

@2op u první dcery mi říkali do 25 tt, že chlapeček.. Pak najednou holka, takže bych to ještě ve 14.tt po této zkušenosti brala s velkým nadhledem 😁

gympl
21. kvě 2020

Me u kluku rekli hned ze kluci,pak potvrdili i z plodovky,ale ted je vse jine a pohlavi do ted nevime.je fakt ze jsem teprve 16tt....

2op
autor
21. kvě 2020

@nazka bomba 😍 tak aspoň můžu doufat. 😁 naděje umírá poslední 😄

marti89
21. kvě 2020

@2op Já se prvního syna dozvěděla až na začátku 6. měsíce, byl to stydlín a nechtěl se ukázat - nožičky u sebe, nebo se mu tam pletla pupeční šňůra.. 🙂 Já se cítila na kluka hned, co si myslíš sama bez ohledu na ostatní?

2op
autor
21. kvě 2020

@marti89 cítila jsem I přítel od počátku těhotenství na holčičku a tak nějak jsme tomu věřili takže jsme se hrozně začali těšit na malou princeznu, jak nám řekli chlapečka tak i přítel z toho byl takový vedle no 😊😁

marti89
21. kvě 2020

@2op Já chtěla také holčičku, čekám podruhé kluka :D Ale musím říct, že jsem i ráda, protože malej je správnej divoch, hrne se do každé práce s tatím i dědou a dost oživil barák. Podstatné je, že bude mimčo zdravé, i když chápu, že bys ráda tu svou vysněnou princeznu, to mi věř. 🙂 Ještě bych neházela flintu do žita - kolikrát jsou to jen naběhnuté pysky, nebo se tam připlete právě ta pupeční šňůra. Na druhém screeningu už to jistě vidět bude. ;) Mimochodem někde se to dá vypočítat podle dat narození (tebe a přítele) podle čínského kalendáře, neumím to, ale docela tomu věřím, jedna starší sestřička tady u obvoďáka to každý těhulce počítá a nevím o tom, že by se sekla. Nám bylo řečeno, že je minimální pravděpodobnost na holčičku. A i mi říkala, že mám typický tvar břicha pro kluka (hranaté) - někdo na to má oko a talent. Budu držet palce, ať výsledek dopadne tak, jak si přejete 🙂

marti89
21. kvě 2020

@2op Zkus si vyhledat toto v prohlížeči:
Plodné dny kalkulačka - Jonášova metoda

Nám to sedí v celé rodině a opravdu mám naprosto minimální šanci počít podle toho holčičku, v podstatě jsem to prošvihla o 1 rok 🙂

2op
autor
21. kvě 2020

@marti89 jasné, ještě uvidím jak to dopadne navíc v pondělí jdu na kontrolu k doktorce takze myslím, že ta nám buď řekne tak či onak 😊. Je to pro mě o to větší radost když si i přítel přál holčičku, že jsme na tom byli stejně 🙂. Děkuji moc taky přeji ať se ve všem daří. 😊 po kontrole v pondělí když tak můžu dát vědět jak jsme dopadli 😁 a jdu to zkusit i vypočítat

marti89
22. kvě 2020

@2op Děkuji. 😊 Určitě se pak pochlub, jak ti to vyšlo výpočtem podle lunárního kalendáře, rozdílů krve i co viděli na ultrazvuku. 😉

gympl
25. kvě 2020

2op jakpak jsi dneska dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru