Kdy obvykle přicházejí těhotenské nevolnosti?

vanesa130
4. led 2019

Kdy přichází tehotenske nevolnosti? Jsem uplne na zacatku na gyndu jdu teprv v pondeli, obcas mi je zle, ale nezvracim je to normalni? Porad ctu, jak vsichni zvraci a Ja nic😀

koulenka
4. led 2019

@vanesa130 Nemusí přijít vůbec. Já jsem teď v 16 týdnu a zvracela jsem celkem dvakrát😁. Občas mi bylo jen divně, ale jinak jsem se citila v pohodě 🙂

misicka1988
4. led 2019

@vanesa130 Kolem 9 týdne, ale třeba u první dcery mě bolela jen prsa. Nezvracela jsem nikdy u žádného z mých 3 těhotenství.

tulikiss
4. led 2019

@vanesa130 jezis bud rada ze nezvracis... je hromada lidi kteri vubec behem tehu nezvraci. ja zvracela od 7tt az do konce 6 mesice i 9x za den. Pri druhem jsme zvracela i na porodnim sale.

sonisek
4. led 2019

Zvracet nemusis 🙂 Ja v prvnim tehu vubec nezvracela, ani nevim, ze by mi neco bylo. Ted jsem v 16tt a mela jsem zhruba od 7tt pocity nevolnosti, nezvracela jsem, ale k veceru jsem jen lezela, bolelo mi bricho a nebyla jsem niceho schopna. Musela jsem po troskach si vzdy neco zobnout, jinak hruza. Drzim palce, at ti nic neni 🙂

vendelinka08
4. led 2019

@vanesa130 u kazde zeny je to tak individualni...a jak rikas..jsi zeprve na zacatku a uz ti byva obcas zle..takze muze byt i hur a take nemusi. Ja si vzdy tehu uzila...ted u tretiho mi bylo tehotne..ale nikdy ne zle. Proste divne..ale asi jen do 9tt..pak uz dobry.

tercasv
4. led 2019

Mě bylo špatně od 6 do cca 15tt. A když myslím špatně, tak myslím tím, že jsem zvracela každou hodinu :-/ Teď jsem ve 23tt a občas se mi zvedne žaludek, ale už nezvracím 🙂 Zhubla jsem 8 kg. Věř mi, buď ráda, že nezvracíš 🙂

jancabr
4. led 2019

Já nezvracela vůbec. Jen asi od 8 tt jsem měla daleko menší chuť k jídlu a nesnesla jsem sladké. Na začátku druhého trimestru se naštěstí hlad i chuť na sladké vrátil zpět

U prvního tehu jsem za celou dobu zvracela 3x a z toho2x mojí vinou. 🤣 Teď u druhého peklo. Buď ráda a užívej si. Nemusí být špatně. To není nikde psané, že to tak musí být☺️😉

petulejan
4. led 2019

Já také vůbec nezvracela. Začínám 16 týden a cca měsíc mít bylo každý večer jako po flamu,ale ven nikdy nic nešlo 😉

kaora
4. led 2019

Já jsem teď v 5+4 a zvracela jsem jednou při bolestech dělohy, pak už jen hodněkrát na prázdno. Spíš trpím na bolesti.

cilkat
5. led 2019

Mě třeba "není dobře" už kolem termínu MS...skutečně blbě je mi zhruba od 8-9 tt do zhruba 14 tt... ani ne tolik zvracení, jako pormanentní pocit nevolnosti a příšerná únava. Ale jsou lidi, který jsou v pohodě až do porodu...

mona91
5. led 2019

@vanesa130 mě se to třeba úplně vyšlo, na úplném začátku lehká nevolnost když jsem měla hlad, bolely mě prsa a podbrisek jako při MS v podstatě celej první trimestr, ale nezvrcela jsem ani jednou, kdyby mi nerostlo břicho a nevrtelo se tak ani nevím ze jsem těhotná. 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru