Křeče v břiše uprostřed noci

histerka1994
14. lis 2018

Ahoj maminky, potrebuju spíše uklidnit v noci jsem se vzbudila a asi 15 minjut jsem měla hrozně křeče v břiše . Ráno poté průjem. Beru magnosolv kde sou průjmy uplne normálni, tajze křeče byly možná z toho . Od té doby žádný bolesti vubec nic, ani výtoky. Je vše oka?

michaela_2
14. lis 2018

To ti tady nikdo nepoví, ale jestli nekrvácíš, tak ty křeče vůbec nemusí souviset s těhotenstvím - spíš bych podle průjmu tipla nějakou střevní virózu, těch teď všude lítá....

Jinak to magnézko - bereš ho kvůli něčemu určitému, v 1. trimestru? To se většinou bere až později a klidně ti může rozhodit zažívání..........
Do 13. týdne by ti měla stačit kyselina listová 🙂

histerka1994
autor
14. lis 2018

@michaela_2 to magnezko mi napsala doktorka protože mě bolelo břicho skrz vazy, které se roztahuji. 🙂 jinak děkuji za odpověď

michaela_2
14. lis 2018

@histerka1994 tak to potom jo!! 🙂 no každopádně, pokud k tomu není nic jiného, byla bych v klidu 🙂

histerka1994
autor
14. lis 2018

@michaela_2 děkuji za uklidnění 🙂

priefi
14. lis 2018

@histerka1994 zkus si magnosolv rozdelit na pul rano a pul vecer, nebudes mit pak krece a prujem

sabca21
23. dub 2020

křeče jsou v těhu normální a každý gynekolog v těhotenství doporučuje magnesium, já jsem jej brala i po porodu, protože jsem měla brnění v rukou

zelenaesmolda
23. dub 2020

@sabca21 ta diskuze je z roku 2018 🙂

histerka1994
autor
24. dub 2020

@zelenaesmolda přesně tak, teď už mi tu pobíhá skoro roční holčička 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru