Krvácení v 5.tt. Mám řešit na pohotovosti nebo počkat do kontroly?

buchyna
10. dub 2020

Dobrý den, podle těhotenského testu před 10 dny jsem těhotná a podle ovulace přibližně na konci 5tt, popřípadě na začátku 6tt. Ještě nemám potvrzeno od doktorky, tam jsem objednaná příští týden ve středu po Velikonocích. Dnes ráno jsem krvácela a v krvi byla i sraženina. Často tu čtu, buďte v klidu, to ještě nic neznamená, ale přeci jen mám trochu obavy. Mám řešit na pohotovosti nebo počkat do středy? Přeci jen teď v tom všem zmatku nechci zbytečně plašit.

radulka57
10. dub 2020

pokud to teda není jen slabé špinění, nečekala bych až do středy. Já jsem teda plašan dost velkej, jen tak s něčím k dr. nejdu, ale s krvácením bych šla rozhodně, nic tím nezkazíš a určitě ti nenadají.

barcachejn
10. dub 2020

Ja mam bohuzel spatnou zkusenost,urcite bych necekala u me krvaceni se srazeninou znamenalo SP v 7tt,takze ja bych necekala.

barcachejn
10. dub 2020

I kdyz uprime pokud je to SP nikdo uz s tim nic neudela dulezite je aby jsi se sama vycistila a pripadne nemusela na revizi... Kazdopadne nedelej zadne zavery dokud ti to dr nepotvrdi,tady ti to bohuzel nikdo nerekne presne.

jjasmina
10. dub 2020

@buchyna u mě to bohužel nikdy nedopadlo, v tomhle jsem taky za to abys šla k dr dřív.

aselluska
10. dub 2020

Radši bych šla už jen pro klid, aby jsi na to prostě nemyslela. Byla jsem také na pohotovosti a byl to hematom, držím palce.

buchyna
autor
10. dub 2020

Díky všem, bohužel to neklaplo, jedná se o SP. Ve středu pouze kontrola a uvidíme jak dál.

jjasmina
10. dub 2020

@buchyna bohužel se to stává, já si tím prošla loni, ale podařilo se nám hned po první ms , držím palce

adela_maskova
10. dub 2020

To je mi moc líto. Já jsem si tím prošla přes 3 týdny. Teď jen aby vše z těla odešlo a bylo vše ok.
Bohužel je to dost běžná věc. Doktor mi řekl, ze mu do ordinace chodí průměrně 3 potraty denně. Stačí jen par poškozených buněk a tělo plod raději vyloučí. Není to nic veseleho, ale z nějakého důvodu se to proste stane a upřímně čím dřív tím lip! Jak kvůli psychice tak i po tělesné stránce.
Držím palce ať to dobře dopadne a tělo si s tím poradi samo a není potřeba už žádný zasah. A ať se brzy znovu zadaří 😉

drahmi
10. dub 2020

@buchyna to mě mrzí, je to nepříjemný zážitek. Stalo se mi to dvakrát a hned další měsíc jsem vždy otěhotněla. "Lepší" je tahle varianta, kdy si tělo pořadí samo. Držím palce, ať se zadari brzy a je to v pořádku 🍀

barcachejn
11. dub 2020

@buchyna je mi to moc lito :( vim co prozivas... Preji hodne stesticka at se brzy znovu zadari,nakonec to vyjde neboj 🍀

zuzha31
12. dub 2020

@buchyna nic si z toho nedělejte. V lednu jsem potratila v stejném týdnu. Počkali jsme az prejde menstruace, v unoru jsme nenechali nic náhodě a uz jsem zase v 7+5 🙂 takže přeji hodně štěstíčka a trpělivosti a určitě to půjde. Kamarádky říkali nezavisle na sobě ze potom je prý super ovulace a v 90% to pak vyjde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru