Necítím se těhotná v 12. týdnu těhotenství

ronja55
19. bře 2017

Hezký den, vím že asi plaším a mám zbytečné obavy, ale prostě mi to přijde divné. Jsem dnes 11+3 a vůbec nic mi není. Jedině mám truchu citlivá prsa, jinak nic. Žádné chutě, zvedání žaludku, zvracení, bolení břicha, prostě nic. Cítím se úplně normálně jako před tehotenstvim. Je to normální?. Na ultrazvuku jsem byla před 3 týdny a vše bylo v pořádku. Další ultrazvuk mě čeká 29.3 a to při prvomestrálnim skreeningu. Měl jste to taky někdo tak vám nIč nebyla a vše bylo v pořádku?. Děkuji za reakce

chocolady
19. bře 2017

Ja jsem se necitila tehotna ca do 20 tydne. :D :D :D nemela jsem brisko nic, citila jsem se dobre az na obcasne zvedani zaludku pri jizde autem. Pak zacalo miminko kopat a bylo. 🙂

dofi86
19. bře 2017

V prvnim tehotenstvi jsem se necitila tehotna skoro do 9.mesice 😀. Je to uplne normalni 😉

vercast
19. bře 2017

Taky jsem zhruba v 11tt a necítím se těhotná, taky si připadám divná..ale nic, žádné ranní nevolnosti, chutě... Prostě jak píšeš, cítím se jak před těhotenstvím :D 🙂 A všichni mi říkají, ať si užívám, že mi není zle 🙂

anonym88
19. bře 2017

Já byla ,,netěhotná" snad do 22tt než jsem ucítila první pohyby. Žádne zvracení, žadne zvláštní chutě ☺ spis si to užívej, 1000x lepší než mít hlavu v záchodě 🙂

ronja55
autor
19. bře 2017

Dekuji holky za uklidnění 🙂, jsem ráda že nezvracim a podobně ale myslela jsem že se prostě budu cítit jinak. Tak snad bude vše nadále v pořádku a u cítím také až kopání miminka 🙂

domkour
19. bře 2017

@ronja55 jéé buď ráda, já jsem první těhotenství prozvracela do pátého měsíce a teď to druhé co prožívám není o moc lepší - nevolnosti se zvracením do pátého měsíce a od té doby žaludek na vodě a do toho pálení žáhy...Fakt buď ráda 🙂) a neboj vše je v pořádku, jen máš to štěstí, že ti nic není - užívej si to ... protože to zvracení a nevolnosti nikomu nepřeji - já to měla 24 hod. denně - nebyla sem schopná vařit, uklízet prostě nic 😉

lovely_creature
20. bře 2017

Ze začátku mě aspon bolely prsa, a pak ze dne na den ani to ne. Šla jsme zrovna na kontrolu, přesvědčená že se asi něco pokazilo, smířená že asi zamlklý... Nestalo se vůbec nic, malej si tam plave dál 🙂 Nemít příznaky je uplně normální...

hope09
20. bře 2017

Ahoj, neboj, mě taky celou dobu nic nebylo, žádný příznaky a všechno v pořádku 🙂

sportka
21. bře 2017

Kdybych nechodila na UTZ a neměla Těhotenskou průkazku a necejtila ted už i pohyby, měla bych pocit že nejsem vůbec těhotná 🙂 užívej si to a neřeš to. Tvojě tělo těhotenství přijalo dobře tak si to nekaž. Sportka

linee
21. bře 2017

@ronja55 ja se necitila tehotne do 8.mesice.Bricho mi moc nerostlo,pribrala jsem asi jen 5 kg a vse ok. Uzivej si,ze v poho chodis,zada neboli,zhluboka se nadechnes,nemas natekle nohy a nekamaradis s misou;)) myslim,ze ti spoustu holek muze jen zavidet😉

rennni
21. bře 2017

@ronja55 tvůj dotaz je jako bych ho psala i já.... sice jsem teprv na konci 9tt, ale od začátku mi absolutně vůbec nic není, žádné nevolnosti natož zvracení, žádné bolesti podbřišku, žádné časté chození na wc, prostě se cítím úplně stejně jako před otěhotněním.....navíc teď mám taky 4-týdenní pauzu mezi kontrolami (další kontrolu mám až 6.4.)... a taky se strachuju, jestli tam ta fazolka ještě pořád žije.... ale snad bude všechno dobrý, prostě jen máme to štěstí, že naše těla tolik nereagují na hormonální změny 🙂

absintka19
21. bře 2017

@ronja55 jen si hezky pockej na posledni mesic, dva to uz se budes modlit aby jsi to mela za sebou, budes funet, spatne se ohybat, mimi bude vsude tlacit...kdyby to bylo od zacatku tak po 9 mesicich by ti siblo 🙂
Chtela bych mit vasi starost ze vam nic neni 🙂 ja zvracela, lezela v nemocnici, cpala se prasky, krvacela a mela nizky tlak takze omdlevala...a kazdy den se modlim at mimi vydrzi...

laurinkar
21. bře 2017

Ahoj. Buď ráda, já jsem 12+1tt a cca od 9tt, jak odbyde 16h, tak se to dostaví. Neustálý pocit na zvracení, i když to občas nejde, ale i tak je to šílený.. Kolikrát si říkám, jak bych byla nejradši pořád v práci, protože když se hýbu, tak je mi mnohem líp.
Noo, nejspíš mi nedělá dobře lenošení.. 😀

petronnella
23. bře 2017

Ahoj holky, mluvíte mi z duse 🙂 27.3.mam prvni screening ve 13tt a par dni se citim jako bych ani tehotna nebyla, z niceho nic se priznaky hodne zmenšily, nektere uplne zmizely. Tak doufam, ze bude vse v poradku a miminko je zdrave....🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru