Nemám žádné těhotenské příznaky

katolinka
13. bře 2018

Maminky nebo tehulky 🤰👩‍👧👩‍👦mám dost jsem těhotná 4tydny a 4dny , jen jsem se chtěla zeptat , nemám žádný příznaky že by mi bylo špatně nebo , zvracela,jen mě občas bolí pod bříškem a nebo žaha ale to je málo kdy , nemám se ským poradit tak by jsem ráda věděla jestli to mala taky mala že vůbec nevěděla že má v sobě něco 🙂

makiszek
13. bře 2018

Kdybych neměla břicho tak jsem ani nevěděla ze jsem těhotná. Neměla jsem nevolnosti ani zvracení.

katolinka
autor
13. bře 2018

Taky to nemám 🙂 jen mě to zajímá

darkwitch
13. bře 2018

5tt je ještě brzo, většina začne mít příznaky az pozdeji, takze se ti to ještě může rozjet, ale taky můžeš být ta šťastná co tím trpět nebude...

katolinka
autor
13. bře 2018

No uvidím 🙂 jen se stím nemám ským poradit uvidíme no a děkuji

viki999
13. bře 2018

V 5tt jsem se taky radovala.. začalo mi to v 7tt, jsem v 18tt a stále je mi strašně..

pandora197
13. bře 2018

Ahoj,já neměla v prvním trimestru žádné příznaky,takže v klidu.Ne,každý musí zvracet apod.

katolinka
autor
13. bře 2018

@pandora197 tak aspoň že tak 🙂

katolinka
autor
13. bře 2018

@viki999 asi mě to čeká

priefi
13. bře 2018

@katolinka nevolnosti prichazeji pozdeji. Pokud je nemas, bud rada... ale ony jeste stale prijit muzou

viki999
13. bře 2018

@katolinka Nečeká to každého.. třeba budeš mít štěstí..

katolinka
autor
13. bře 2018

@viki999 snad ano 🤣😙

katolinka
autor
13. bře 2018

@priefi uvidím buď a nebo

ivuska1986
13. bře 2018

Ahojky, buď ráda, ze zatim nic👍 me se vse rozjelo az po sestem týdnu, i spineni, bolest bricha, zad vse prislo najednou a nevolnosti jsem mela vecerniho typu-pritel koukal na telku, ja blila do záchodu-takovy nas standardní večer😂😇 rano jsem byla zase fit👍

katolinka
autor
13. bře 2018

@ivuska1986 to je taky super 🙂 no snad nebude mě tak zlobit ale at dá trošku vědět

bbubble
13. bře 2018

mne zacali priznaky tak v 8tt.

verundice
13. bře 2018

U mne to přišlo tak v 6tt, teď už si ani nepamatuju, jaké to bylo, když mi nebylo blbě🙄

katolinka
autor
13. bře 2018

@verundice no uvidím co já hahah

konidana
13. bře 2018

O těhotenství jsem nevěděla a nebýt absence MS tak bych nevěděla asi tak do 6. měsíce:D Akorát mi žaludek přestal brát pivo. A ke konci mi trochu vyrostlo břicho a začala jsem se zadejchávat.

adriana1302
13. bře 2018

Já byla do 7TT úplně v pohodě, pak to začalo😀 Nyní jsem 21TT a je mi dobře už tři týdny, hurá, ani jsem nedoufala, že mi zase někdy bude lépe😂Držím pěsti ať je vše v pohodě!

kata267
13. bře 2018

@katolinka ja mam 2deti a ani v jednom tehotenstvi mi nebylo vubec nic, jen mi rostlo bricho tak treba to budete mit taky tak

travnulee
13. bře 2018

V 5 tt jsem byla v pohodě u obou tehu, drzim pěsti, ať to vydrží...

innocence
13. bře 2018

To mi taky bylo ještě hej. Peklo začalo nějak v 6.-7.tt. Tak doufej, že tě to mine 😀

margarithka
13. bře 2018

Si to uzivejte. S dvojcaty mi bylo zle snad od momentu, kdy ze me manzel "slezl". V tomto tehotenstvi az od 6.tydne, ale zase az do 16.

raduushka
13. bře 2018

To příjde :D mě začalo bát zle až kolem 9tt.

petrapetule
13. bře 2018

Krome bolesti prsou jsem za cele tehotenstvi zadne priznaky nemela 🙂

neuspech
3. dub 2018

@makiszek a mate holcicku nebo chlapečka

makiszek
3. dub 2018

@neuspech holčičku

kristymaty
1. črc 2018

Mě vůbec nic nebylo do doby než jsem si udělala test😂 což bylonv 6tt ...Trpěla jsem jen nechutenstvím jinak nic. ❤ Teď už jsou fazolce za pár dní 2.roky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru