Opalování na dovolené v prvním trimestru

hana_v
5. zář 2018

Ahoj holky,
mám otázku ohledně opalování se na sluníčku v prvním trimestru. Jsem asi v 8tt a už máme naplánovanou dovolenou k moři. Něco málo jsem si o tom četla, ale zkušenosti opravdových matek a rodiček jsou přece jen lepší. Myslíte, že to může ublížit? Děkuji za odpovědi.

martaskaaa
5. zář 2018

Ja byla ted v červnu ve 28tt a na slunicku jsem byla, i zbytek léta na bazénu. Samozřejmě s prestavkama, ze jsem byla chvili ve stínu i ve vodě, kdy se břicho ochladí. Vyloženě zadny smažení jsem neriskovala

berynka
5. zář 2018

Ublížit nevim, "slunila" jsem se vždycky stejně. Jen někomu se dělají pigmentové skvrny (v obličeji) a někomu zmizí, někomu ne... tak to napoprvé risknout a každopádně se víc mazat.

leniczka23
5. zář 2018

Opaluj se uplne normalne..dokud to neni nebezpecne pro tebe neni ani pro dite..

lucie01
5. zář 2018

Byla jsem ve 14 týdnu u moře a v pohodě. Vyhla bych se nějakému vyloženemu smaženi na slunci, ale jinak si užijte krásnou dovolenou. Jen bacha někdo je náchylný na pigmentové skvrny.

karlafolll
5. zář 2018

Také bych se vyhýbala nějakému přímemu slunci ale myslím si že by to ke škodě být nemuselo 🙂 načerpáte energii a to poputuje i do bříška 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru