Slabosti v 7. týdnu těhotenství, jak na ně vyzrát?

ronikaaaa
26. říj 2014

Ahoj holky, jsem poprvé těhulka. Prvních 6 tydnů jsem si říkala, že ani nemůžu být těhotná, cítila jsem se jako obvykle, žádné příznaky, ale od 7.tydne na mě padají stavy jako by slabosti, nic se mi nechce, nejradši bych jenom ležela. Jeden den je líp a z toho druhý den jenom polehávám. Pokud jste to taky některá zažila takovou jakoby slabost a máte radu jak na to vyzrát sem s ní a pokud to snad časem přejde samo tak budu trpělivá a snad to nějak zvládneme 😉

ninikry
26. říj 2014

@ronikaaaa taky jsem byla hrozne unavena, to prejde

misar91
26. říj 2014

ahojky.tak to znám,mě taky nic nebylo,nezvracela jsem nic ale slabosti jsem taky měla.pomohlo mi napít se něčeho studeného nebo se trošku najíst...a spala jsem skoro furt,to bylo něco když jsem šla něco udělat.pak to samo odeznělo...

ronikaaaa
autor
26. říj 2014

Tak snad ty slabosti nebudou trvat dlouho. Me se spát ani nechce, jen ta slabost

craki
26. říj 2014

@ronikaaaa Taky jsem mela pocit, ze si musim porad lehnout... Pak to preslo.. A unavu nahradilo silene nechutenstvi.. tak 8-12 tt a ted uz je to lepsi... Ale zase jsem protivna 🙂 Clovek si nevybere...
Asi se mnou ty hormony proste triskaji no 🙂

arnettacek
27. říj 2014

Take jsem mela takove slabosti. Byla jsem unavena a hodne spala. Postupne to samo ustalo. Neboj pak nastoupi jine radosti a strasti tehotenstvi. Tak preji hodne zdravi tobe i miminku 😉

ronikaaaa
autor
27. říj 2014

@arnettacek děkuji, snad ty slabosti nebudou trvat dlouho nebo jsem nepouzitelna. Chvilku něco dělám a hned si musím jít lehnout nebo se bojím ze sebou svihnu na zem

lencivit
27. říj 2014

@ronikaaaa tak já teda už hned cítila, že se se mnou něco děje, ale nyní jsem taky v 7tt a min. jednou denně se mi udělá tak nějak šoufl, že se musím napít něčeho sladkého - džus mi teda pomáhá ;) je to hrozný, manžel si ze mě už dělá srandu, že bych předčila i medvěda v zimním spánku, jak bych spala a spala 🙂 no uvidíme, jaké to bude dál 😉

kamiska
27. říj 2014

Nevyzravat. Proste odpovcivat. Prvni 3 mesice sem usinala o pul 8 u tv, normalne chodim spat klidne po 11...

ronikaaaa
autor
27. říj 2014

Tak spánek bych i brala nebo mě prijde že spíš spát nemůžu. V noci se dost často budím a převracim a pres den i kdyz bych mohla tak neusnu. To spíš jenom ta moje slabost. Ale nějak to vydržíme 😉

mellisek
27. říj 2014

@ronikaaaa jsem 7+2 a mam slabosti nevolnosti do toho me boli i brisko a beham i okolo syna 21mes :( takze te chapu a bohuzel vyzrat na to asi nejde.

ronikaaaa
autor
28. říj 2014

@mellisek Tak drzim palce at to nejak zvladnete. Ja aspon kdyz mam slabost tak si proste lehnu a hotovo, ale klobouk dolu ze jeste zvladas synka. Tak se drz! 😉

ronikaaaa
autor
28. říj 2014

@mellisek já jsem dnes 7+2 🙂

mellisek
28. říj 2014

@ronikaaaa uprimno posledni dny nezvladam vcera jsem mela opravdu tvrde bricho no diky bohu za pritele co mi pomaha .... chudak aprijde po 15h z prace a jeste lita do večera 🙂 ale tak od toho taky ty chlapy máme 🙂

sarkar
28. říj 2014

Mě tyhle stavy pustili teprve o víkendu a to jsem v 15tt. Když jsem byla těhotná poprvé, tak to trvalo od cca 7.-13. tt, teď to bylo od 6.-konce 14tt., takže si říkám, že třetí dítě už ne, aby to náhodou netrvalo celých 40 týdnů 😀
Jinak rady nemám...přežít to, dělat jen to nejnutnější, jíst to na co je chuť a to vše bez výčitek, až to přejde, budeš koukat jak zas budeš aktivní 😉

ronikaaaa
autor
28. říj 2014

@sarkar dík za povzbuzení, tak snad to rychle uteče a zase budu aktivní jak píšeš 🙂

ronikaaaa
autor
28. říj 2014

@sarkar a přešlo ti to jakoby ze dne na den a nebo ses cítila líp postupně?

sarkar
28. říj 2014

@ronikaaaa teď to bylo postupně, do toho cca 12tt mi bylo špatně pořád, jak bolesti žaludku, nechutenství, hodně jsem zvracela, byla bez energie, pořád unavená (asi to taky souviselo s jídelníčkem a s oslabenou imunitou - taky jsem od začátku těhotenství podruhý nachlazená, jinak jsem nachlazená tak 1x ročně 😖)...pak se to začalo zlepšovat, už jsem si i říkala, že super, že už to mizí a pak se to zase vrátilo, ale mírnějš. A včera jsem po hoooodně dlouhý době nešla spát s malou po obědě, dokonce jsem zvládla i uvařit oběd (včas, ne v 17h odpoledne 😝), dokonce byl z masa a dokonce jsem to maso i jedla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru