Trápení v 8.tt. Máte zkušenost s nechutenstvím?

bobik14246
29. pro 2020

Dobrý den sem v 8tt a chtěla bych se zeptat zda s tím už máte někdo zkušenosti, nemám vůbec chuť k jídlu skoro 3dny sem nic pořádného nesnědla a ani to nejde i mám lehké křeče v podbřišku...děkuju předem za odpovědi

nagojka
29. pro 2020

No jo...ja sem ted v 10tt a trpin tim od sameho zacatku...Na vanoce se to trochu zlepsilo jako by mimisek vedel ze ted se jist musi🙂🙂ale ted se mi to opet vratilo.Jakmile citim teple jidlo je mi spatne...Hodne bastim suche pecivo,ovoce a zeleninu...to mi jde..nejlepsi jsou banany i trochu pomahaji na ten zaludek...Porad si rikam z ceho ten prcek zije kdyz jeho maminka temer nic poradneho neji🙂Drzim palce at je brzo lip...

mmm88
29. pro 2020

Ahoj. Měla jsem taky, skoro tři týdny. Říkala jsem si, že můžu být ráda, že ještě nezvracím 😊. Jedla jsem jen banány a jogurty. Teď už dva dny mohu jíst normálně. Začínám 10tt, tak snad už to bude ok

klchudik
29. pro 2020

Normální, za první 3 měsíce těhotenství jsem díky nechutenství shodila 13kg, pořádně jsem nejedla, jen na co byla chuť a to moc věcí nebylo 😃

tynule123
29. pro 2020

Já taky shodila za první 3 měsíce 10 kg, a jsem ráda, aspoň nebude nárůst takový.

bomo1
30. pro 2020

@bobik14246 Ahoj, zrovna končím 7tt a také to mívám. Tím spíš když něco uvařím a jak se toho načichám, tak už to vůbec nechci jist. Jeden den mám chuť na nějaké jídlo, tak ho druhý den uvařím a už ho vubec nechci 😃 Sním aspoň jen trošku, protože mám hlad, ale nemám většinou na nic chuť.

ovesova
31. pro 2020

A kdy vám to tak začlo holky v kterým týdnu ? Já mám teprve 17 dnů od ovulace a dvě čárky a pořad mám hrozNy hlad a chutě.

nikolaa123
31. pro 2020

@bobik14246 ahoj já měla to samé všichni na mě nadávali že nejím ale já opravdu neměla chuť 😏 a i sem do konce zhubla neboť si všechno bral malej ze mě... Zlepšilo se mi to až kolem 15tt to už sem měla chuť.

bobik14246
autor
31. pro 2020

@ovesova ahojky začalo mi to v 7tt a jak tady píšou tak je to asi normální takže myslím že se není čeho tak extra bát

holkaokomodra
4. led 2021

U mě to začalo tak v tom 7 týdnu, pak to bylo o něco intenzivnější kolem devateho asi týden a teď se to pomalu lepší... Jsem v jedenáctém, ale jak který den no

falu
6. led 2021

@bobik14246 já osobně celodenní nechutenství od 6 tt a zatím se to stupňuje.

holkaokomodra
6. led 2021

@falu u mě dnes očistec 😁 už jsem skoro bulela

ovesova
7. led 2021

Já jsem 5+3 a fakt si dělám srandu z toho ze snad není možný ze mi nic není 🙈 i časté curani už přestalo

ovesova
7. led 2021

@holkaokomodra chudiiii:( který jsi týden?

2hanah
7. led 2021

Až do porodu😂 i tak jsem nabrala 12 kilo🙄 nechápu fakt z čeho, ale byla to dost voda, byla jsem strašně oteklá ke konci, že jsem až nemohla chodit.

2hanah
7. led 2021

@ovesova Super! Tak to je ta lepší varianta, tak jsem to měla u prvního těhu, i to tak zůstalo, nebylo mi vůbec špatně a měla jsem hodně hlad zvlášť v prvním trimestru a nabrala jsem "jen" 12kilo, žádná hrůza, bylo to pohodové těhu😊

holkaokomodra
7. led 2021

@ovesova 10+5 už se doufám blíží úleva 😊 je to jak na houpačce, rozhodně je mi celkové líp než před 14 dny, ale umí se to ozvat no 😁

falu
7. led 2021

@holkaokomodra Ach jo. No je to nepříjemný ale musíme vydržet! 😉

holkaokomodra
7. led 2021

@falu tak tak... Dneska je zas líp, aspoň víme, že se něco děje 😉

falu
8. led 2021

@holkaokomodra mně je zase dobře dneska. Až jsem z toho vystreslá... Včera jsem dlouho cestovala v autě. Jsem teprve v 8tt. Teprve příští týden jdu k lékaři

holkaokomodra
8. led 2021

@falu nee nebuď mě se to taky střídá užij si, že máš dneska klid 😉

falu
8. led 2021
holkaokomodra
8. led 2021

@falu a pak dej vědět co kontrola, já jsem ode dneska oficiálně těhotná - dostala jsem průkaz 😁❤️

falu
8. led 2021

@holkaokomodra 🤗😍 první trimestr ukončen!

ovesova
8. led 2021

Ahoj holky dnes 5+5 a první hrůza. Nevím jestli toto jsou ty nevolnosti nebo jen na me něco leze nebo jsem něco špatného snědla. V noci me začala bolet hlava a byla mi zima jako bych mela teplotu a pak mi bylo tak špatně od žaludku. Dnes rano me stále boli hlava. Co takhle delate přes den když je zle? Já lezim jak lata u netflixu a ani se nehnu.

falu
8. led 2021

@ovesova já taky Netflix a u toho si i schrupnu 😀

falu
8. led 2021

Máte taky někdy pocit pálení v podbřišku?

holkaokomodra
8. led 2021

@falu bezva gratuluji, já ještě kousek 😁 cca 14 dní a prý už za týden můžu vysazovat protivný utrogestan! Hurá! Už je to fakt otrava a snad budu moc i na procházky❤️

holkaokomodra
8. led 2021

@ovesova asi tak nějak, spím, hodně jim, protože s plným žaludkem mi nic není a nebo dejcham 😊 zkus zazvorovy čaj nebo kolu po douskach. Hodně mi to pomáhá

holkaokomodra
8. led 2021

@falu spíš mě jako pálí někde u čípku občas

ovesova
8. led 2021

@holkaokomodra dekuju vyzkousim spis me hrozné moc boli hlava

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru