V těhotenství 8. den krvácím, mám bolesti

vverunkaa
21. led 2018

Ahoj maminky,neda mi to,sice zitra jdu k doktorovi na ultrazvuk a dalsi odber krve,ale chci se zeptat I na Vas nazor.
Asi pred 10 dny jsem zacla spinit,jen tak 2 dny,rikala sem si je,to kvuli opozdene menstruaci.Pak 2 dny nic a pak prisla menstruace ale I s bolesti v leve strane podbrisku plus k tomu bolest v levem boku,v zivote me tam nebolelo,takhle to slo dalsi dny az paty den menstruace me chytla takova bolest,ze jsem jela na pohotovost..Myslela jsem si,ze je ta bolest od jater,ale infekce vyloucena.Tehotenstvi negativni.Jela jsem domu a za hod.mi pan doktor volal,ze test se ukazal jako pozitvni ! Malem sem upadla v tom soku !Bylo mi zdeleno at okamzite jedu do nemocnice,ze se jedna o mimodelozni tehotenstvi.Tak sem jela a v cekarne mi zacli hrozne bolesti jako menstruacni ale mnohem silnejsi,skoro jak predporodni bolesti a k tomu ta bolest jako by panevni.
Udelali mi testy a vysetreni,zadny vak na ultrazvuku videt nebyl a zda se jedna o mimidelozni mi taky nepotvrdili.Zitra jdu na dalsi odber krve,tak snad se dozvim vice.Dnes je to uz 8 den krvaceni.Bojim se,ze tohle normalni neni.Sice bolesti uz polevuji ale stale se necitim ,ze sem to ja.









infwkci podle moci vyloucili.pan doktor si myslwl

stuplakova
21. led 2018

@vverunkaa Myslím že jsi i docela v šoku já bych tedy asi byla ☹. Jsi v nemocnici pod dozorem lékařů? Takto na dálku ti asi diagnozu nikdo neřekne, jen jsem chtěla říct ať se držíš a všechno dobře dopadne 🙂, odpočívej pokud to půjde. Počkala bych na ty výsledky krve. Drž se 🙂

sarivojvodova
21. led 2018

Ahoj 😞 asi te nepotesim ale tohle bylo u mě mimodelozni a vak vidět není.

renuliena
22. led 2018

@vverunkaa poradit moc neumim, ale moc ti drzim palecky, ať vsechno dobre dopadne, opatruj se 😊

kaculka2014
22. led 2018

@vverunkaa ja ti taky bohužel neporadim ale za to ti držím moc pěsti ať se vše vyrěší co nejdřív

vverunkaa
autor
22. led 2018

Holky,moc Vam dekuji za vase zpravy,tak potesily 😑 jsem zpatky z kontroli,dobre to nevypada,musim jit zpatky ve stredu,jsem teprve na zacatku tehotenstvi.Hladina krve klesla,spise to vypada na samovolny potrat,mozna mimidelozni.Budu vic vedet v tu stredu,no 😑

renuliena
22. led 2018

@vverunkaa tak to mě mrzí a ta hladina klesla o hodne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru