Neobvyklé jméno pro chlapečka

andylle
26. kvě 2019

Ahojte holky, poraďte neobvyklé jména pro chlapečka. Nechceme žádné obyčejné jména, neříkám že se nám nelíbí žádné ale jde o to, že to je všude samý Tadeáš, Matyáš, Jakub apod. 😏
Mohou to být i cizí jména, nejlépe ta co se píšou a čtou stejně. A něco co by se hodilo k příjmení Navrátil. 😊
Pořád hledám ale nic nenacházím, tak třeba budete mít lepší nápady 😉

iris92
26. kvě 2019

Me se hrozne libi Valerian, Bartolomej nebo Richard - tech asi taky moc neni.

aneficini
26. kvě 2019

@andylle Nathan

aneficini
26. kvě 2019

@andylle Maxim ale k tomu příjmení klasickymu českýmu budou asi všechny cizí vypadat divné, jinak Maxim

kuliseks
26. kvě 2019

@tensorflow muj taky 😀

andylle
autor
26. kvě 2019

@llenka1 mě zajímal názor ostatních právě na to jméno 😁 a žádné pozitivní jsem tam teda nenašla...to jméno se mi moc líbí ale asi by to nebyl ten nejvhodnější výběr 😁 musím říct, že některé jména tady se mi zdají teda daleko horší 😃

petosaur
26. kvě 2019

@andylle Náš chlapeček se bude jmenovat Heliodor 🙂

viiny
26. kvě 2019

Nebudu psát cizí co mě napadnou, ale řeknu ty co se mi líbí a které jsem sama chtěla pro kluka 😅 Vincent, Alan, Alec, Axel, Hynek, Jáchym, Dorian, Damián, Bruno, Oliver, Hugo, Bartoloměj, Vendelín, Adrien a René 🙂

anny87
26. kvě 2019

Vincent je super. Bryan, Dwayne, Christofer

martaskaaa
26. kvě 2019

@petosaur jezis to existuje? Příšerny, ale vaše dítě.

smyschek
26. kvě 2019

My mame Damiána. A líbí se mi Benjamin, Gabriel 🙂

nafuka
26. kvě 2019

@petosaur No chudák kluk.

petosaur
26. kvě 2019

@martaskaaa existuje 🙂👍🏻

nafuka
26. kvě 2019

@martaskaaa Jo, existuje. Heliodor Píka byl generál.

ruzenka95
26. kvě 2019

Vilém 🙂 i k prijmeni se hodi . Nebo Premysl . Cizi jmena k ceskemu prijmeni Navratil fakt nee .

ruzenka95
26. kvě 2019

@anny87 Dwayne Navratil je opravdu kumst !

martaskaaa
26. kvě 2019

@nafuka 😁 mě nikdy nenapadlo dát dítěti echt extra jmeno, aby se lišil od ostatních. Hned v 18ti bych hnala na matriku se přejmenovat treba na Honzu 😂

petosaur
26. kvě 2019

@nafuka no vidíte, vy to znáte tak proč chudák 🙂

kuliseks
26. kvě 2019

No mne se treba extremne nelibi jmeno Radek, takze jmeno Heliodor bych dala stokrat radsi 😄

martaskaaa
26. kvě 2019

Dejte si Vratislav Navrátil

netopejr
26. kvě 2019

@martaskaaa Tisíckrát lepší než Matěj, Jakub,Šimon aneb zavoláš a otočí se půlka hřiště, ve třídě (už i ve školce) se jich sejde pět a někdy to sklouzne i k nepříjemnostem pro dítě v rámci rozlišení.
Každýho věc.
Stačí napsat, že se Ti fakt nelíbí.
Takhle se můžeme jen ptát: Tady fakt existuje člověk, který neví, kdo byl Píka? 😨🙄 To je fakt příšerný!
(A ještě aby náhodou nebyl prapradědeček toho mimina).
Je to krásný jméno, má význam, má příběh (nejen náš Píka, ale to jméno je staré min. 2000 let).

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@janapetrvalska Vincent samo o sobe se mi nelibi ale Vincent Navratil zni kupodivu dobre 🙂

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@andylle
Tedka bezi Tisic a jedna noc,je to turecky serial,tam najdes netradicnich jmen... :D
nektere jsou docela pekne,treba Kerem 🙂

martulka6188
26. kvě 2019

@zelenaesmolda Mozna proto, ze uz jsi ho nekde zaslechla (a vedome nevnimala). Vincent Navratil je mlady herec, syn Veroniky Zilkove.

mish_ka
26. kvě 2019

Fakt mi přijdou smutné názory, že nějaké dítě je kvůli jménu chudák. Pak se nemůžeme divit, že se děti smějí jiným, odkud to asi mají, že. Každému se líbí jiné jméno, tak co je na tom špatného. To, že se nelíbí zrovna vám, je sice pochopitelné, ale přijde mi nevhodné to někomu totálně hanit.

Pro zakladatelku: doma máme Eduarda. Teď čekáme druhého chlapečka a ve hře jsou nebo byla jména jako Cyril, Metoděj, Melichar, Bartoloměj, Barnabáš, Augustýn, Otakar, Hugo, Hubert, Alexandr, Emilián, Kilián.

martaskaaa
26. kvě 2019

@netopejr ja Jakuba mam a ani jsem neresila, ze jich je plno. Lepší nez aby se mu kazdy smál cely život, jak se blbě jmenuje. A že se otočí pulka hriste, tridy... to bylo za kazdy doby. A vubec neresim, kdo byl Heliodor, jestli pozitivni, negativni, prostě to jmeno samo o sobě je strašný a to dítě bude trpět... muj názor

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@martulka6188
to asi ne,proste ta kombinace zni celkem dobre 🙂

zelnahlava
26. kvě 2019

Já mám celkem ráda jména Oliver, Viktor a Barnabáš. Jsou to taková silná jména. Pokud teda chceš něco ne úplně obvyklého.. Jinak jsou jména mého srdce Matěj a Šimon, ale máme malou princeznu :D

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@zelnahlava
vsechny tyhle jmena jsou posledni dobou v mode takze uz nejsou neobvykle,teda az na toho barnabase

garfulka78
26. kvě 2019

@andylle Mne se libi Julian, Oliver a Hugo.

netopejr
26. kvě 2019

Myslím, že se teďmoc nedávají slovanská jména typu Miroslav, Jaromír, Slavomír, Jaroslav, ap., pokud nejsou v rodině, takže kdyby se vám nějaké z toho líbilo, budou znít velmi dobře. Prokop, Hubert, Herbert, nakonec i těch Robertů dnes není moc, Vladislav, Svatopluk, Bohuslav, Bohumil, Zdeněk, Stanislav,Vlastimil, Miloslav.
Nějaký ten -slav by mi k vašemu příjmení pasoval.. Může být obvyklejší nebo míň, všem se říká běžně a mají spoustu podob.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru