Rozmazané vidění - dočasně, a pak to přejde. Mám to řešit?

jituli84
29. říj 2019

Máte někdo zkušenost s rozmazeným viděním, většinou je to jako romazané kolečko, třeba za pul hodiny to zase přejde, ale jde mi o to jestli to mám nějak řešit.už se mi to stalo párkrát..

lida9
29. říj 2019

muze to byt tzv. ocni migrena... me na to pomaha sklenicka, teda v tehu samozrejme ne😀 ale objevilo se mi to uz na vejsce, docela me to desilo, po case ( hodce, po pul) to vzdy preslo... je to snad dany nejakym zuzenim cev a prave ten alkohol je roztahne🙂 jinak na to mi doktorka nic nedala, proste pretrpet jako jinou migrenu... ibalgin na to nezabira🙂

hezz17
29. říj 2019

@jituli84 jaký máš tlak?

jituli84
autor
29. říj 2019

@lida9 jj ono to vždycky zmizí

jituli84
autor
29. říj 2019

Mám vždycky normální tlak, ale je to nepříjemné stalo se mi to včera a dnes nanovo.

pipi_puncocha
29. říj 2019

V těhotenství bych s tím byla hodně opatrná a nečekala bych s návštěvou lékaře!! Může to být jeden z příznaků preeklampsie...

jituli84
autor
29. říj 2019

@pipi_puncocha Zítra mám kontrolu, tak dr o tom určitě řeknu

petrak15
29. říj 2019

Koukani jako pres ohen? To je migrena s aurou, neni to dobre a v tehotenstvi uz vubec ne. Já na to trpim, hlava me ani bolet nemusi. Kazdopadne by mela doktorka poslat na neurologii, pokud se objevuje v tehotenstvi.

jituli84
autor
29. říj 2019

@petrak15 jj zítra to budu konzultovat

amis24
30. říj 2019

Já mám něco podobného kvůli extrémně nízkému tlaku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru