Svědí mě v těhotenství celé tělo, máte stejný problém?

nikousek1
3. únor 2015

Ahoj maminky, má některá z vás stejný problém? Už strašně dlouho mě svědí pokožka celého těla. Dříve jsem tohle vůbec neměla. Nyní mě to trápí, protože v noci už nemůžu z toho spát... ☹ Byla jsem u kožního, ten nic zvláštního neshledal a řekl, ať se zeptám gynekologa. Tam jsem objednaná až 10.2. Už se to nedá snést.. Připadá mi, jako kdybych byla nějaká špindíra, to ale rozhodně nejsem. Poradíte?

xslunecnice
31. pro 2015

Taky se podelim o sve zkusenosti. V prvnim tehotenstvi me zacal svedit hrudnik a bricho, asi tri tydny pred TP. Den ode dne to bylo horsi. Az jsem mela vyrazku na rukou, nohou, zadech. Hrudnik a bricho bylo rozskrabane uplne do krve. Jaterni testy byly v poradku. Jednalo se o PUPPP. Pomohl zinkovy olej a kortikoidova mast. Nakonec mi porod vyvolavali, protoze jsem masti nemoha pouzivat dlouhodobe. S porodem vse odeznelo. A taky mi pomohlo bavlnene a volne obleceni, nepouzivat mydlo a chladnejsi sprcha. Ted jsem tehotna podruhe a zacalo me svedit telo uz ve druhem mesici. Hodne mi pomohla uprava stravy - omezit sladke a opatrne s lusteninami, jist vice kysanych mlecnych vyrobku, ovoce a zeleniny dle tohoto seznamu. http://www.rense.com/1.mpicons/acidalka.htm. Nemam to u sebe vypozorovane, ale hodne zenam pomaha citron.
Jeste jeden zajimavy odkaz
https://www.facebook.com/pages/Support-for-preg...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru