Ve 24tt necítím pohyby

adina23
18. únor 2018

Dobry den, cetla jsem ze tehotnym zenam cejti pohyby okolo 18 az 22tt pohyby mininka.Ja jsem ve 24tt a budu uz v 25tt stale necitim pohyby miminka nevim jestli je to normalni nebo ne????dekuji

ivca87
18. únor 2018

Záleží to hodně na tom, kde je placenta. Pokud na přední straně - jako směrem k břichu, tak jsou pohyby cítit až o dost dýl.

luciapaja
18. únor 2018

Ja jsem silnejsi a tim padem jsem citila pohyby az kolem 27tt.

podaji
18. únor 2018

Ted u druheho jsem je zacala citit az ve 22 tydnu a zadny simrani bo motylky ne rovnou kopance. A to jsem hubena ale placentu mam tentokrat take na predni strane.

priefi
18. únor 2018

@adina23 mozna pohyby citis, ale nedochazi Ti, ze je citis, ze zacatku to je jen takove jemne simrani

evee24
18. únor 2018

Já je nejlíp na začátku cítila jen v sede. Lehoucke simrani. Taky placenta na přední straně. Sice dřív ale jinak bych si toho nevšimla

adina23
autor
18. únor 2018

@priefi Dekuji uvidime jak se bude dal vyvijet..a chci se vas zeptat?? Nevite kde by mohli mit levnejsi tehoten.obleceni v Praze?? Dekuji

janablizka
18. únor 2018

@adina23 Myslím že nemusíš mít obavy z počátku je to jakoby jsi měla slabé větry je to jen malé šimrání,které ani neregistruješ.

janager
18. únor 2018

@adina23 to, ze to jsou pohyby, jsem zjistila v 26tt, neboj 😉 a k tomu obleceni...ted treba meli v Lidlu

evakaspar
18. únor 2018

jsem potřetí těhu a pohyby cítím od 14 týdne, to nejde zaměnit s pohyby střev.Říkám jí žába v břiše 🙂 a pomalu to její žblunkání sílí

pavlinar
19. únor 2018

těhotenské oblečení jsem kupovala v Lidlu přes eShop. Ale hodně jsem si vystačila jen s většíma velikostma normálního oblečení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru