39.tt mléko. Je to mlezivo?

petranaty
25. bře 2020

Ahojky holky ,ráno jsem se probudila a měla jsem mokré pyžamo kolem prsů , jakože dost . Je to normální ? Teď když na prso macknu ,teče z něj čirá tekutina ,je to mlezivo ? Možná trhly dotaz ,ale přijde mi to brzo :D

jjasmina
25. bře 2020

Někde jsem četla, že se to stává 🙂

petranaty
autor
25. bře 2020

@jjasmina ještě dodám ,že jsem včera byla v poradně a Dr mi ukazoval jak mám masírovat bradavky mokrou žinkou a připravovat se na kojení ...

theuska29
25. bře 2020

Kamarádce teklo mlezivo od 5. měsíce a po porodu měla druhý den mléko 🙂

anguly
25. bře 2020

Není to brzo. Je to normální... Tělo se připravuje... 😉
Mimochodem já zjistila třetí těhotenství tím, že mi začalo malinko téct mléko ještě před testem...🤷
(Ale to není tak běžné)

petranaty
autor
25. bře 2020

Děkuji za uklidnění 🙂 většinou slyším informace ,že se mlíčko nechce tvořit (mlezivo ) po porodu ,tak mě to trošku zaskočilo ;)

drakenn
25. bře 2020

Tak pokud si prováděla masáž, tak si prso podrazdila, proti to teklo..

barulina
25. bře 2020

Já mám mlezivo od 35 tt

petula.bir
25. bře 2020

Ahojky, je to úplně normální 🤣
Já jsem ve 23tt a prsa už mi tečou také, sice ne moc ale počítám s tím, že taky mi poteče víc a víc 😆

petranaty
autor
25. bře 2020

@drakenn a myslíš že mám v té masáži pokračovat ? Nebo je to zbytečné ?

drakenn
25. bře 2020

Nemám bohužel žádnou zkušenost s masáží jako přípravou na kojení. Možná se k tomu vyjádří někdo, kdo o tom ví víc..

krupka3
25. bře 2020

Urcite je to ok, naopak vyborne - uz mas pro miminko mlicko pripraveno 🙂 Ja uz mam mlezivo pomaloucku ted ve 27tt, i kdyz zatim po par kapkach.

krupka3
25. bře 2020

@petranaty Masaz je zbytecna, proc predpokladat, se budes mit nejaky problem? Proste nechej prsa jak jsou, ony to zvladnou 😉 Jinak mlezivo se spousti vetsine zen uz pred porodem, jen treba samovolne netece kazde. Po porodu se teprve naliji prsa, ale to az tak 3-4 dny po nem. Mlezivo po narozeni staci.

petranaty
autor
25. bře 2020

@krupka3 mě to právě včera říkal dr.v pořádně že je mám masírovat mokrou žinkou ať jsou připravené na to dítě ...ale můj dr.je hrozný ,hned jak porodím , odcházím od něj ...vůbec mi nedává žádné informace ,ani nevím zda jsem na porod připravena ,nebo mám ještě čas ...ještě že už jdu v pátek do porodnice ,tam se snad dozvím víc . Termín mám 2.4

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru