3D fotka z ultrazvuku. Kdo byl také a jaký byl výsledek po narození?

jjasmina
18. pro 2019

Včera jsme absolvovaly třetí screening a nečekaně nám daly 3D fotku , vždycky jsme dostavaly jen normalní fotku, no jdu si trochu pro uklidnění, kdo byl taky a jaký byl výsledek po narození, myslíte, že ten velkej rozplaclej nos jí zustane?

hermia
18. pro 2019

@jjasmina syn vypadal uplne jinak nez na ultrazvukovych fotkach 😉 je to hodne nepresne.. rty mel ale uplne stejne jako na fotkach.
Krom toho ty deti jsou z plodovky takove rozmočene.. po ,,uschnuti,, druhy den zase vypadaji jinak nez v den porodu

prezdivka
18. pro 2019

Nezůstane ;)

jjasmina
autor
18. pro 2019

Upřímně mě ty 3D fotky vždycky tak trochu děsily, nevěděla jsem, že je ted dávají..

krupka3
18. pro 2019

Mohlo se to rozmaznout, kdyz to ten dr fotil, vubec na to nespolehej. A presne jak psala @hermia - deti druhy den po porodu fakt vypadaji jinak nez pri porodu, takze to vubec neres 🙂 Ja bych 3d fotku ani nechtela, nelibi se mi (myslim obecne, ne ta tvoje 🙂 ).

vladienka
18. pro 2019

Pravdepodobne to je mazle.. my mame zo skriningu fotku kde ma nase dieta dve hlavy 😂
@krupka3 ja si asi nahovaram ze nam vysli fotky krasne, akurat som minule spravila porovnavacku a fakt sa strasne podoba 🙂)

nik1
18. pro 2019

Naše dcera měla na utz fotce strašně velký nos. Já měla strach, že se nevdá a manžel jí dokonce začal říkat Bosana. 😂 Realita je naštěstí jiná. Má krásný nosánek. Tak neboj.

jjasmina
autor
18. pro 2019

děkuju moc holky trochu ste mě uklidnily 🙂

barcachejn
18. pro 2019

Nezustane nebojte se je tam zmackana 🙂 az vyleze narovna se ji vsechno. My jdeme na 4D ultrazvuk v lednu a jsem moc zvedava :D ale hodne lidi rika ze jsou proste bohuzel osklive takze budu pocitat s tim ze buhvi jak nas maly bude vypadat :D 🙂)) ale stejnse se na to moc tesim 🙂 dokonce nekteri doktori nechteji moc ve tretim trimestru fotky z UZ davat protoze proste nejsou hezke 🙂

market177
18. pro 2019

Muj gynekolog memu diteti po 3D ultrazvuku rikal strasidlo 😂 😂 neboj, je to jen ultrazvuk, realita je jina 🙂

slunecnice358
18. pro 2019

@jjasmina neee bude krásná! Neboj

krupka3
18. pro 2019

Vzpominam si diky tehle diskuzi, ze jsem jednou resila totez kvuli 3d fotce, taky velky nos 😀 no a dcera je uplne nadherne dite, tak bych to hodila za hlavu 🙂

evula19
19. pro 2019

naše miminko má na 3D taky mega nos, rozpláclý..ale nic si z toho nedělám, doktor říkal, že to má většina dětí, že můžou být namáčknutí na stěnu dělohy, tak se jim tak rozplácne. Snad ho teda nebude mít takový i v reálu, uvidíme za pár dní🙂

goovana
19. pro 2019

@jjasmina já mám termín porodu zítra a mužů říct ze jsem na malou hrozne zvědavá jak bude vypadat po narozeni, protože na 3D vypadá hrozne roztomile 😂

barcachejn
19. pro 2019

@goovana jeee tak je vazne roztomila :D 🙂)) to je prvni 3D ultrazvuk co jsem videla o kterem se opravdu da rict ze je roztomily :D

goovana
19. pro 2019

@barcachejn dekuju.😍

jjasmina
autor
19. pro 2019

@goovana Hezké, to je z prvního trimestru?

goovana
19. pro 2019

@jjasmina nene už ze druhého akorát to doktor nemá psané na fotce u všech fotek co mám, tak mám psáno 1 trimestr 😂

barcachejn
19. pro 2019

My na nej jdeme ve 26tt :D tak jsem zvedava jak bude maly uz videt 🙂))

goovana
19. pro 2019

@barcachejn ano z 26 TT je tato fotka

miaelle90
21. pro 2019

Buď v klidu je to zkreslené.. dcera vypadala jako. Shrek 😂😂 měla hrozně velký uši jak antény. Je to krásná holka.😍

jjasmina
autor
22. pro 2019

@miaelle90 Tak super 🙂

ferda90
Autor odpověď smazal
Zobraz
ema90
17. led 2021

@ferda90 To jsou ale kraviny... Normalne jsou zensky rady za to, ze se narodi zdravy mimino, kor kdyz treba neni tehotenstvi uplne bezproblemove a tady se resi vetsi nos. To je teda sila.

ferda90
Autor odpověď smazal
Zobraz
ema90
17. led 2021

@ferda90 Vetsi nosanek je opravdu katastrofa 🤦🏼‍♀️
Ze tohle vubec nekdo resi, to me prekvapuje.
A nemyslim tim jen vas samozrejme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru