Cvičení 3. trimestr. Jaké byste doporučily?

meekos
14. bře 2020

Ahoj, prave jsme začala 32 tt. Chodila jsem aktivně plavat, což vzhledem k aktuální situaci- bazény a fitka( těhotenské cviceni) zavřené, už nejde. Samozřejmě chci ve cviceni pokračovat, takže jsme najela na YouTube... popravdě jóga mě moc nebere nebo bych ji rada aspoň střídala s nějakým posilovacim cvičením ( samozřejmě tím nemyslím zvedání 10kilovych cinek)... ale na YouTube je každý odborník a ja mám trosku strach abych neuskodila sobě nebo malemu, přece jen když jsem viděla jak paní na videu děla plank, tak jsme si řekla, ze to nebude úplně okey 😕... je nějaká sestava cviků nebo video, ke kterému mate důvěru nebo dobrou zkušenost? Prochazky jsou samozřejmostí, ale cítím se dobre klidně bych si dopřála víc sportu 🙂

kacca83
14. bře 2020

@meekos ahoj, koukni na Evu Krausovou, ma tam aktuálně video na zadek a nohy,
https://www.instagram.com/fitnessevisek/?hl=cs

lennus
14. bře 2020

@meekos Cvičila jsem kdysi podle Gillian, dost populární, ale nevím, zda je to vhodné pro těhotné. A co oslovit trenéra, který by byl ochotný přijít domů?

hope09
14. bře 2020

Ahoj, já cvičila podle Fit by Amy, zadej si do vyhledavače Prenatal workout 3rd trimester a ono ti to najde i další možnosti

hipposkin
14. bře 2020

Zkus Fitfab well: https://fitfabstrong.cz/well/ konkrétně lekce well soft je určena pro 3. Trimestr

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru