III. trimestr. Zkušenosti?

nika110818
19. bře 2021

Ahoj. 🙂 Začala jsem III. trimestr a poslední dny se cítím trošku slabá, především dopoledne jsem malátná a někdy mám pocit na zvracení. Dá se to vydržet, ale oproti II. trimestru, kdy jsem se cítila úplně fit, je to trošku rozdíl. Máte, prosím, někdo podobnou zkušenost? Doufám, že to je jen tím, že pro tělo je rostoucí miminko a bříško trošičku náročnější. Děkuji.

ema90
19. bře 2021

@nika110818
😀 Ano, je to normalni. Ja jsem 29tt s dvojcaty a zacina to byt docela mazec.

agneska7
19. bře 2021

Úplně běžný stav

klokanka31
19. bře 2021

@nika110818 2.trimestr prý bývá nejlepší. Ten 3.už je náročnější, pro mě byl horší 9.měsíc, ale pořád nic co by se nedalo zvládnout. Držím pěsti ať ti to už rychle uteče 🍀

nika110818
autor
19. bře 2021

Moc vam dekuji. 😊 neni to nic strasne, da se to vydrzet, jen mne prekvapila ta zmena. 😊 co by maminka nevydrzela kvuli detatku, ze jo?

tez83
19. bře 2021

@nika110818 jsem ve třetím trimestru,a padám na hubu,vždy,kdyz přijdu z práce.

henesy123
19. bře 2021

@nika110818 nechýba ti železo? ja som mala úplne rovnaké pocity a potom mi z krvi zistili chudokrvnosť..ako som nasadila železo tak je to omnoho lepšie 🙂

nika110818
autor
20. bře 2021

@henesy123 zelezo uz beru od zacatku roka, tak snad ho neni porad malo. Uvidime, co rekne lekarka. Dekuji. 😊

raquelka
20. bře 2021

No už to mám za pár (38.tt).. Před 2 týdny jsem prala, zehlila, chystala oblečení a věci pro malého a prostě jsem byla extrémně aktivni.. Teď mám spíše takovou depku, bez nálady, sotva se vlecu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru