Jaký je váš jídelníček ve 3. trimestru?

isousek
17. čer 2015

Ahoj holky zajimalo by me jak se stravujete ted v poslednim.trimestru.Ja jsem ve 33tt.a ted me posledni dobou boli zaludek jak by mi na nej malicky tlacil tak nekdy do me nejde tolik jidla:(a ty chute no hruuza zase jak na zacatku.Mam chut nejvic na polivky a moc mi maso nejede a proste mi prijde ze nemam pestrou stravu a bojim se aby miminko spravne rostlo a pribiralo.Jenze zas si rikam ze telo si prece rekne co chce ne a nemuzu se nutit jist treba zeleninu kterou cele tehu nejim.Tak snad me potesite ze vase telo s vama dela divy a chutim nejde zabranit:D

sannnya
17. čer 2015

Mám to s chutěma úplně stejný, jako by se to tělo zbláznilo, ale musím zase do sebe dostat ovoce nebo zeleninu, protože to je to jediné co mi zabírá na pravidelnou stolici 🙂 občas když malá kope trefí se i směr žaludek a mám pocit, že to co jsem snědla se zase vrátí zpátky, třeba zase jako na začátku těhu trpím na pálení žáhy ☹ Podle mě se to moc ovlivnit nedá, protože bych do sebe nedokázala cpát něco co se mi nechce jíst, to by to těhotenství bylo útrpný.....už teď sotva lezu a ještě se omezovat v jídle......no ani omylem

petrasipkova1
17. čer 2015

Žaludek mě tlačil hodně, jím teď tak poloviční porce co jindy, už do sebe nejde nasoukat maminčin celý oběd polévka a jídlo 🙂, taky mě pálí žáha. Jinak jím všechno, teď hodně ovoce - melouny, jahody, nektarinky, hodně sýrů, mléka, jogurtů, ovecné vločky, k obědu mám chuť na samé prasárničky jako smažený květák, kynuté jahodové knedlíky, ale říkám si, že třeba budu muset vynechat při kojení nadjímavé věci apod, tak se teď nijak neomezuju a chutím se nebránim - zmrzlinky, pořád něco peču, říkám si, že pak na to nebude čas, tak ať si manžel ještě užije domácí kuchyně 🙂

sannnya
17. čer 2015

@petrasipkova1 teď taky miluju zmrzliny, jako nikdy v životě 🙂 hlavně teď v těch vedrech 😀

isousek
autor
17. čer 2015

Tak to jste me holky celkem potesili ze v tom nejsem sam:(ten tlak na zaludku fakt neni prijemny a taky mam pocit ze se mi to jidlo vraci zpatky a ty chute jsou nehorazne no a neda se to osalit🙂proste to musim mit:D

isousek
autor
17. čer 2015

A ty zmrzliny to mi ani nemluvte na nich uplne ujizdim jako nikdy🙂

sannnya
17. čer 2015

no o vracení obsahu žaludku, o tom mi ani nemluv, to je hnus, ble........ale myslím si, že to tě už nepustí ☹ navíc, jak je malá hlavou dolu, tak čůrání je peklo, chodím tak 50x za den, kolikrát stačí, aby se pohla a mám pocit, že se počůrám........jo a k těm zmrzlinám.....v Ústí prodávají větrníkovou, je to jako droga, naprosto dokonalá a hned za ní je špičková zmrzlina 😀

isousek
autor
17. čer 2015

@sannnya tak s tim chozenim na zachod to mam uplne stejne.Kolikrat jdem ven tak si zajdu doma at pak nejdu a sotva vyjdem uz se mi hrozne chce;)a to vraceni jidla je neprijemne no:(a tu zmrzlinu mi ani nerikej ja zrovna dnes mela snickers a kinder bueno mnaa 😀

petrasipkova1
17. čer 2015

@sannnya taky si myslím, že to vracení ze žaludku zůstane až do konce, lepší jíst fakt malinko a skoro pořád. 🙂 Jo a čůráním trávím snad polovinu dne, zavřu dveře a můžu jít zase, jojo, hlavička už prý naléhá a když začne vrtět ručičkama nožičkama, to je teprve zážitek 🙂 Ale už to máme fakt za pár ....

ehh
17. čer 2015

Zdravím, jsem 35tt a hlad mam ukrutnej a hlavně sladký. ovoce, jahody,melouna atd. zeleninu ted ne. Ale ted bych si dala lososa😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru