Sny před porodem o pavoucích v pokojíčku miminka

kristyna90
17. bře 2015

Ahoj, chtela jsem se zeptat jestli se take nekomu zdalo par dnu pred porodem,ze v pokojicku pro miminko je plno pavouku.. malych velkych... zajimalo by me co to znamena..:(
Na internetu jsem nasla i clanek kde psali:
"dle Stanislava Grofa, který zkoumával podvědomí pomocí LSD a později holotropního dýchání, symbolizují "chapadlovité" příšery jako chobotnice nebo pavouci matku a špatnou zkušenost s porodem, kdy dítě nemůže ven a dusí se..."

Trosku me to desi.. nejak na ty vyklady snu neverim ale uz mi parkrat vysli takze jistou obavu mam..:( nemela jste nektera pred porodem podobne sny?

aaababy
17. bře 2015

Ja mela jeste horsi i to jak sestre vyklouzl z ruky atd no a vse bylo v poradku. Vubec na to nemyslete udelejte si nejakou radost nebo se podivejte na pekny film a teste se na miminko.

kristyna90
autor
17. bře 2015

Me se ale nezdaji zadne sny o porodu nic.. jen proste ti pavouci... a tim clankem me to rozsekalo.. navic kdyz jsme v rodine meli uz nekolikrat komplikace u porodu..:(
Normalne ty sny nevyhledavam ale vzdy kdyz se ma neco zasadniho stat tak mam takove blbe sny.. treba jako ze mi vypadali vsechny zuby a tyden na to zemrel nekdo z rodiny..

Jsem z toho nesva:( nocni mury pred porodem jsou pry normalni.. ale tohle nebyla nocni mura ... :( byl to obycejny sen a ja blbka se proste podivala co by to mohlo znamenat pac se mi to jeste nezdalo:(

krupinka13
17. bře 2015

@kristyna90 Já bych to brala jen jako "sen", nic víc, netrap se zbytečně. Každý porod je moc moc individuální... Jen pro pobavení: Mám v bříšku stopro chlapečka a před 5 dny se mi zdál sen, jak stojím u kočárku, který už mám doma a z něj vyndávám miminko v totálně všem růžovém, ...čepičku, soupravičku - vše prostě v růžovém.... Můj partner touží po holčičce...a po mém sdělení snu se táááák krááááásně usmíval 🙂 Ale holt to bude Petr junior 🙂
...ať se zbytečně netrápíš, mamčo.... "Sen je zážitek iluzorních hlasů nebo jiných vjemů vytvářených mozkem během spánku v rámci procesu snění. Sny často ukazují události, které jsou ve skutečnosti nemožné nebo nepravděpodobné, a jsou obvykle mimo kontrolu spící osoby. Vycházejí z vnějších i vnitřních podnětů a vzpomínek a představ spícího." - viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Sen

kristyna90
autor
17. bře 2015

@krupinka13 vidim ze mas taky nekdy ted temin.. my uz mame po a nejpozdeji v sobotu jdeme na vyvolani.. pritel si taky pral holcicku ale cekame chlapecka ale je tak i tak uneseny🙂

Ja mela i takovy blby pocit pac vcera se maly strasne hybal a dnes nic:( ale on ma proste nekdy takove dny...uz aby byl venku a ten nejhorsi strach presel... ikdyz je mi jasne ze se strachu uz do konce zivota nezbavim🙂

krupinka13
17. bře 2015

@kristyna90 Neboj, Tvé obavy a "dopředu-strach" se po narození broučka jistě zminimalizují nebo je přebije euforie a maxiláska 🙂 Budeš na něj pořád koukat a koukat, usmívat se a usmívat, potečou Ti třeba i štěstím slzy po tvářích a nebudeš vědět, proč.... vlastně budeš 🙂 Netrap se už dopředu! Já mám tentokrát s ohledem na vyhřezlou meziobratl. ploténku indikován císař (termín porodu mám až 30.3., ale před týdnem jsem se vrátila z nemocnice - odvezli mne tam na týden s tepem mininka 230 záchrankou a málem už byl na světě...) ...taky mám obavy, bude zase po letech něco "poprvé", ale my mamky musíme svůj strach a obavy holt překonávat a překonat..., i pro mě je to těžké ☹ Já vím, sama přebíjím noční pláč přes den aspoň trochu pozitivy, proto už mám od poloviny nejednoduchého těhotenství doma složenou postýlku vedle postele, včera "přijel" kočárek, dneska balím do porodnice, čučím zbožně pořád na oblečky, snažím se zabavit mozek, jak se dá 🙂 A ještě si zajdem asi dnes vpodvečer na nějakou mňam pizzu s dětma....ať nemám v podvečer prostor na vlastní chmury... Drž se, maminko 🙂

kristyna90
autor
17. bře 2015

Dekuji za povzbuzeni🙂) no at ti to dobre dopadne aa maly i ty jste v poradku🙂) ja uz mam vse par tydnu sbalene a kocarek uz nejaky mesic doma:D hrozne se na.maleho tesime a tatinek.mu furt domlouva at uz jde ven🙂 ale ma nas na bananu prcek🙂)
Nastesti na ozvukach vse dobre.. srdicko se nam drzi okolo 150 to je myslim normalni🙂 230 je vazne hodne:(

Budu vam moc drzet palecky at se cela rodinka radujete ze zdraveho prdolky🙂) a na neco dobreho si urcite zajdete🙂 myslim ze pozitivni mysleni je ke konci nejdulezitejsi🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru