Ve třetím trimestru jsem zhubla 3 kg

berblin
21. zář 2016

V prvním těhotenství jsem téměř tabulkově přibírala až do porodu. Nyní jsem zjistila, že za poslední 3 týdny jsem zhubla o skoro 3 kg, což mi připadne hodně. Jím pořád stejně, ale je pravda, že mám lítání kolem prvního prcka. Potřebovala bych uklidnit, že se to může stát, aniž by váha měla vliv na miminko. Původní váha byla 57kg, ještě začátkem září 65kg a dnes jen 62kg. Otoky netrpím, nelze to svést na zavodnění.

hani007
22. zář 2016

@berblin A kolik máš přesně času do termínu? Úbytek váhy před porodem kolem těch 3 kil je naprosto normální 😉 Řešila bych to asi jen kdyby váha stále ještě klesala.

verusche
22. zář 2016

Kamarádka také zhubla a za 14 dní rodila 😉 tak třeba...
Ale v úterý nám na kurzu říkala paní, že to je normální, že před porodem některé ženy zhubnoun

astyna
22. zář 2016

ahoj, vážíš se na stejné váze? mě 3 váhy dávaly 3 různá čísla.

berblin
autor
23. zář 2016

@hani007 Oficiálně mám ještě 6 týdnů, včera jsem byla na kontrole a miminko je v pořádku. Dr. mě jen upozornil, že spíš pak můžu mít problémy s kojením, jestli ještě zhubnu..
@verusche to ne, ještě musím vydržet 🙂
@astyna ano, vážím se na stejné váze, jak doma, tak i v poradně, a na obou váhách byl úbytek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru