Vířivka ve 27. tt, co si o tom myslíte?

havlisanda13
26. srp 2015

Chystáme se s manželem na romantický pobyt k oslavě našeho výročí svatby, je to hotel kde v ceně máme zaplaceno i wellness a fitness. Samozřejmě na fitness asi prdím, pupík už mě přece jenom docela ve všech činostech zavazí 😀 ale chtěla jsem se zeptat, co si myslíte třeba o tom wellness? Myslíte, že sauna, vířivka a bazén jsou pro mě uplně pasé? Plavat teda chodim docela pravidelně, takže toho se nebojím, ale docela by mě bylo príjemný se na chvilku moci naložit i do teploučké vířivky, myslíte, že je to blbost? Díky za vaše postřehy 🙂

bajana
26. srp 2015

Horúca voda podľa mňa blbost je. Rovnako aj sauna,ak sa nesaunuješ pravidelne a telo nie je zvyknuté. To radšej dlhšie prechádzky na čerstvom vzduchu, tie určite neublížia.

maudn
26. srp 2015

Záleží jak se cítíš, já ted v 10tt. v teplé vaně po zadek málem skolabovala a manžel chtěl volat sanitku.. takže pokud to nedelas pravidelne, tak bych do toho nešla, treba bych si sedla navrch virivky a smocila si jenom lytka a manžela nechala ráchat nebo tak...

janebee
26. srp 2015

Myslím, že chvilka ve vířívce ničemu neublíží. Pokud máš naprosto fyziologické těhotenství bez komplikací, určitě do vířivky můžeš. Samozřejmě tam nemůžeš být ale hodinu v kuse 🙂

karlajasmine
26. srp 2015

Ve 29tt jsem byla v Krkonosich taky ve Wellnessu a taky jsme meli v cene bazen, saunu a virivku.. do bazenu jsem normalne sla, ale do te virivky radeji ne... Manzel tam sel, ja tam sla dovnitr s nim ale tak, ze jsem sedela na kraji a dala si tam nohy po stehna.. krasne mi to masirovalo nohy ale na to, se tam ponorit cela, jsem se necitila.. prece jenom proste nevim jak by to to miminko vnimalo.. sprchu si normlane davam teplou ale vanu radeji ne.. ja vim ze je to asi blbost to moc resit ale proste radeji tu virivku do konce tehotenstvi ozelim a o to vic si ji pak uziju.

bella22
26. srp 2015

Ono u tý veřejný vířivky jde hlavně o hygienu než o tu teplou vodu. Já jsem v těhotenství nešla.

spaagetka
26. srp 2015

No, tak saunu bych rozhodně vynechala, ale vířivku klidně, jen bych nepouštěla proudy na břicho a s chodidly bych byla taky opatrná kvůli reflexním bodům na nich 😉

marketnieuw
26. srp 2015

1) cokoliv, co zvysuje teplotu tehotne zeny, prinasi riziko dehydratace a prehrati (voda nesmi byt moc tepla)
2) virivka (pokud neni napustena nova, cista voda) muze byt zdrojem infekce

anetka1701
26. srp 2015

já ve vířivce byla několikrát. žádnej problém - jen jsem tam nebyla moc dlouho :o) Miluju vířivku :oD

kituska20
26. srp 2015

Měla jsem možnost jít v podobném týdnu jako vy (byli jsme na welnessu) ale radši jsem si v poklidu máčela jen nožky. Strach byl silnější.

zo_ja
26. srp 2015

Saunu ne, vířivku a baz=n bez problému - když by Ti to nedělalo dobře, tak vylezeš. Většině těhtoných to naopak dobře dělá. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru