Alternativní léčba astmatu, zkoušeli jste ji?

hojda
29. led 2015

Dcera 3 roky nám už delší dobu kašle a já začínám mít podezření na astma. Něco málo jsem přečetla a klasická medicína si s tím moc poradit neumí, spíše jen potlačí příznaky a například dlouhodobé používání kortikoidů dostávají tuto nemoc do začarovaného kruhu. Chtěla bych vědět, zda někdo zkoušel nějakou alternativní léčbu a s jakým výsledkem? Napadá mě homeopatie, tradiční čínská medicína, detoxikace podle Jonáše atd. Budu ráda za každou zkušenost. Hodně prý astma může ovlivnit i strava, má někdo zkušenost s úpravou jídelníčku? Jaký je režim malých astmatiků? Co můžou a co ne? Jaká jsou jiná omezení ? Jak je to s chozením ven v zimě, koupáním a jinými činnostmi? Malá stále pokašlává, tak nevím co můžeme a co ne. Děkuji

hojda
autor
31. led 2015

@svija Já vím v Říčanech, je to kousek od vlaku, z Hlaváku 30 minut. Je to paní Kotábová z Říčan, dělá je i na míru na konkrétní problémy.

hojda
autor
31. led 2015

@lu777 Já jsem alergik a brácha měl jako malý podobné problémy, takže nějaká dispozice tam je, malej tolik zase nemarodí, jen malá se v tom plácá. 😔

hojda
autor
31. led 2015

@svija A dm mají taky nějaké 3 druhy a jedny jsou na zklidnění večer.

lu777
31. led 2015

@svija rescue night se dá koupit předmíchané určitě někde 😉
jinak já je míchám 🙂 ... děti občas přijdou, že je něco trápí a já jim namíchám... oni jsou vděční v tomhle, sami vyžadují Bachovky, protože se po nich dobře cítí... mě neustále překvapuje jak to funguje a hlavně děti jak řeknou co mají na jazyku tak mám od nich krásnou zpětnou vazbu... je to výborná věc, škoda, že o tom plno lidí vůbec neví pořád

suncruise
9. únor 2015

Ahoj, studuji už druhým rokem homeopatii v Praze na Jarově u Petra Zachariáše. Je to výborné, a astmatu se opravdu lze pomocí homeopatie zbavit, je takových případů hodně. Chce to ale právě volit tuto klasickou homeopatii, vyžaduje to tak hodinovou osobní konzultaci. Mají webové stránky www.pcch.cz, tam najdeš i číslo na mobil atd. Marta Z.

archee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz