Jak se chovalo vaše tělo po odebrání vajíček?

pocahontas007
1. bře 2015

Ahoj holky pred 4 dny jsem byla na odběru vajicek / mela jsem jich 30 z toho 20 pripraveny k oplodnění/, beru ted na noc léky a to utrogestan a dostrinex, za 15 minut po nich spím, v noci nekdy halucinace, jinak mam břicho jak v 6. Měsíci totálně vypoukly a to jsem hubena, a kdyz dlouho jdu tak mam otekly nohy. Říkám si jestli to neni po stimulaci jeste, mela jste to některá taky ? Diky všem za pomoc. Ps: piju ty 3 litry denně a jim hodne bílkovin 🙂

kytka12
1. bře 2015

Ahoj, nohy jsem oteklé neměla, zato křeče v břiše a celém těle týden po odběru vajíček. Zkus vydržet, ono se to zlepší, i když je to na prd ten první týden.

koffen
1. bře 2015

@pocahontas007 Já nevím, jak 4 dny po odběru. Já měla podobné stavy už pár hodin po odběru, břicho se mi doma strašně nafouklo, bolelo, bylo mi celkově dost blbě, měla jsem před-kolapsový stavy s halucinacema, po konzultaci s CAR, jsme jeli obratem do nemocnice, byl z toho hyperstimulační syndrom (vaječníky byly velké jak pomeranče) a týden jsem tam ležela. Ředili mi krev a dostávala jsem něco na odvodnění, strašně jsem zadržovala vodu, takže kontrolovali, kolik vyčůrám, tlak atd. Doma jsem si pak asi měsíc píchala injekce na ředění krve a železo. Ale nechci tě strašit, třeba to co máš je normální stav, zavolej do CAR a zeptej se, ať máš klid 🙂

pocahontas007
autor
1. bře 2015

Břicho me vůbec nebolí, ale mam ho fakt jako těhotná, a ty stavy myslim, ze jsou po tech prascich, ale musi to byt hrozny svinstva:((, jsem po nich malatna, a unavená , bolí me prsa , proste jak v jiným stavu , snad to za týden odezní :(

pocahontas007
autor
1. bře 2015

Mam nařízeny klidový režim az do ET, žádný cviceni nic, dodržovaly jste to takhle přísně? Dekuji všem za reakce

anina32
1. bře 2015

@pocahontas007 Já měla od odsátí vajíček neschopenku, až do potvrzení těhu z krve dokonce se zakázanýma vycházkama, takže klidový režim určitě ano. Jinak to co popisuješ opravdu vypadá na hyperstimulák, kolik denně vypiješ tekutin? Mě po OPU doporučovali 4-5litrů právě kvůli tomu. A hodně bílkovin, libové maso, sýry, tvaroh... Pokud by si hodně natýkala, nebo tě bolelo břicho tak určitě vyhledej doktora, není to žádná sranda. Ten druhý lék neznám, ale u utrogestanu předejdeš nežádoucím účinkům tím že ho nebudeš polykat ale zavádět do pochvy. Držím pěsti ať vše dobře dopadne 😉

pocahontas007
autor
1. bře 2015

Dekuji, je pravda , ze kdyz jsem ho spolkla , ta noc byla silena. Horší jak, kdyz jsem zavedla spodem. Ja čekám na embryotransfer az na konec března

pocahontas007
autor
1. bře 2015

Vypiju tak 3 litry denně, tak zkusím jeste přidat a kazdy den , jim na oběd maso🙂

anina32
1. bře 2015

@pocahontas007 Tak snad už se to bude lepšit 😉

lca180
3. bře 2015

V den odběru mě šíleně bolelo břicho a to až po příjezdu domů,takže pár hodin po...bylo to šílený,ale další dny v pohodě,bez komplikací.