Cysta před stimulací, zmizí nebo budu čekat?

30. říj 2020

Ahoj, je tu někdo, kdo měl cystu před stimulací? Čekám na MS a měla bych začít stimulovat, jenže mi dr našel cystu, kterou jsem nikdy neměla 😖. Zmizí nebo budu muset čekat další měsíce?

piggy123
30. říj 2020

Záleží, co ti řekl doktor. Pokud ti jenom oznámil, že našel cystu, ale i nadále má v plánu stimulaci, tak bych se neznepokojovala. Ví co dělá.

autor
30. říj 2020

@piggy123 právě, že mi řekl, že pokud tam stále bude, tak stimulaci odložíme 😖

miracleelcarim
31. říj 2020

Ahoj,me s menstruaci nezmizela.dalsi mesic jsem sla na punkci cysty a dalsi mesic probehla stimulace

autor
31. říj 2020

@miracleelcarim aha, tak to je v háji 😖 nikdy jsem ji neměla a teď najednou se objeví

piggy123
31. říj 2020

Mě doktor objevil endometrickou cystu a stimulovali jsme dál. Pak za dva měsíce mi objevil druhou endometrickou cystu a nic neříkal a stimulovalo se normálně dál... Ale endometrická je jinačí než normální. Endometrická neodchází, ale zůstává a roste... Mám endometriózu.

Ale co vím tady z koníka, tak právě ty klasické normální cysty většinou s menstruací odejdou 😉

autor
31. říj 2020

@piggy123 tak říkal, že buď odejde s MS, nebo se to odloží o měsíc.. Ale ja MS čekám tak za týden nebo 14 dní, mám to nepravidelne a pochybuji, že zmizí 😖